Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Ako povedal uzivatel trilo je to pozeratelny serial ale v zrovnani s 70's prehrava(nielen kvoli absencii hulenia:)) Mozno mohli tvorcovia skusit este jednu seriu a nenechat top tak po 13tych dielok. SOm zvedavy ci sa dockame aj that 90's show:)(2.7.2011)

• kaylin

Na "Zlatá sedmdesátá" to nemá ani omylem, ale myslím si, že kdyby se seriálu dala šance, je tam prostor pro to, aby to nebyla jen úplná ptákovina, jen obyčejná odnož něčeho existujícího. Některé postavy, hlavně Tuesday, vypadaly docela zajímavě, ale ani těch 13 dílů nedokázalo pořádně probudit jejich potenciál.(18.12.2017)

That '80s Show není špatný seriál. Ale porovnání se slavným That '70s Show se neubrání. A zde nastává otázka - má cenu si pustit '80s Show? Obě "Show" tvořil podobný tým lidí a je to poznat, alespoň po stránce scénáristické. Partička mladých lidí se poflakuje v jednom domě (a pár sousedních krámcích) a řeší méně či více důležité vztahové problémy. Ale oproti geniální 70s mi zde chybí ta propracovanost jednotlivých charakterů. V 80s Show mi jich většina přišla taková nedotažená, mají určité vzorce chování a těmi se řídí. Na seriálu je znát omezený rozpočet, takže se většina děje odehrává ve třech interiérech - domov - music shop - disco. Zkrátka mi zde toho spousta chybí. Chybí mi více postav a košatější děj. Chybí mi - 70s Show, se všemi postavami, které jsem si zamiloval a každá byla úžasně propracovaná. Pokud se k '80s Show náhodou dostanete (i když o tom velice pochybuji, já na tento sriál natrefil čistě náhodou) zkuste několik episod (já viděl prvních šest), není to ztráta času, pobavíte se a uvidíte jako to chodilo v těch slavných letech osmdesáítých. Ale poté již hurá na '70s Show, tu pravou show s dokonalými gagy a postavami, které si zamilujete.(1.12.2008)