Reklama

Reklama

Lavina

všechny plakáty

Obsahy(1)

Bratři Tom a Jock Cusslerovi pořádají dobrodružné jízdy na skútrech pro turisty. Když se na jejich skupinu zřítí lavina, díky rychlé úvaze všechny zachrání. Ale vesnice nedaleko odtud je kompletně pod sněhem. Poté riskují své životy, aby zachránili uvězněné přeživší. Musí jednat rychle – vzduchu není nazbyt! (oficiální text distributora)

Recenze (21)

Master19 odpad!

všechny recenze uživatele

Jakékoliv ambice státi se béčkovým filmem jsou zařízunuty hned úvodními titulky. To už ty, co doma patlám v pinnacle studiu vypadají lépe... Pak už se to jen kupí. Naivně natrikovaná lavina, zmatené stříhy slunce-pod mrakem-slunce-pod mrakem, naprosto nelogické chování postav, nikam nevedoucí scény (situace po první lavině) a jako bonus pro našince: dobrou půlku postav dabuje Bohdan Tůma... ;-) ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Tenhle film se jmenuje Lavina zcela správně a výstižně, jelikož má na diváka stejný efekt, jako masa sněhu valící se ze svahu. Buď navždy pohřbí vaše očekávání od akčního dobrodružného thrilleru poslepovaného v koprodukci tří zemí (!) anebo se vám přežít sice poštěstí, ale nikdy víc se k této podívané neodvážíte ani přiblížit. Výstižná je též glosa uživatele Trainspottera, takhle nějak na tom film skutečně je. ()

vojta033 

všechny recenze uživatele

Ne ne ne.... Po dlouhé době něco, co se nedalo ani dokoukat. Jak je možné, že lavina zničí hotel a o pár metrů vedle normálně stojí stromy...Hloupé dialogy, tragické lyžařské scény a dohromady film tak stupidní, že se to prostě nedá skousnout.. Lyžování a sníh miluji a to je jediný důvod proč nedám odpad. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama