poster

Lavina

 • Kanada

  Nature Unleashed: Avalanche

 • Slovensko

  Lavína

Akční / Dobrodružný / Thriller

Kanada / Bulharsko / Velká Británie, 2004, 96 min

Režie:

Mark Roper

Scénář:

John Sheppard

Kamera:

Colin Munn

Producenti:

Gary Howsam, David Varod

Scénografie:

Gordon Wilding

Kostýmy:

Katya Ivanova
(další profese)
 • Master19
  odpad!

  Jakékoliv ambice státi se béčkovým filmem jsou zařízunuty hned úvodními titulky. To už ty, co doma patlám v pinnacle studiu vypadají lépe... Pak už se to jen kupí. Naivně natrikovaná lavina, zmatené stříhy slunce-pod mrakem-slunce-pod mrakem, naprosto nelogické chování postav, nikam nevedoucí scény (situace po první lavině) a jako bonus pro našince: dobrou půlku postav dabuje Bohdan Tůma... ;-)(16.2.2016)

 • Pepinec
  *

  Tenhle film se jmenuje Lavina zcela správně a výstižně, jelikož má na diváka stejný efekt, jako masa sněhu valící se ze svahu. Buď navždy pohřbí vaše očekávání od akčního dobrodružného thrilleru poslepovaného v koprodukci tří zemí (!) anebo se vám přežít sice poštěstí, ale nikdy víc se k této podívané neodvážíte ani přiblížit. Výstižná je též glosa uživatele Trainspottera, takhle nějak na tom film skutečně je.(19.7.2011)

 • Wacoslav1
  odpad!

  zazvonil zvonec a rezisersky kariery Marka Ropera je konec... zaplatpanbuh chtelo by se dodat(28.11.2011)

 • Gilmour93
  *

  Ošklivá fekálie, při které režiséru Roperovi přejete rychlou a bolestnou oblevu..(26.8.2016)

 • vojta033
  *

  Ne ne ne.... Po dlouhé době něco, co se nedalo ani dokoukat. Jak je možné, že lavina zničí hotel a o pár metrů vedle normálně stojí stromy...Hloupé dialogy, tragické lyžařské scény a dohromady film tak stupidní, že se to prostě nedá skousnout.. Lyžování a sníh miluji a to je jediný důvod proč nedám odpad.(21.7.2011)