poster

Nebezpečná sopka

 • Kanada

  Nature Unleashed: Volcano

 • slovenský

  Ničivá sopka

Thriller / Akční / Drama / Katastrofický

Bulharsko / Kanada / Velká Británie, 2005, 87 min

Režie:

Mark Roper

Scénář:

Darryl Anka

Kamera:

Peter Belcher

Producenti:

Gary Howsam, David Varod

Scénografie:

Antonello Rubino

Kostýmy:

Sonya Despotova
(další profese)
 • MickeyStuma
  odpad!

  Po úvodním dramatu se sopkou, který svou amatérčinou nechává rozum stát, se náhle příběh mění v mysteriozní horor, zabývající se poblázněným mladým děvčetem a dávným proroctvím, který předpovídá výbuch sopky, což se ve finále nakonec také stane. Musím uznat, že námět nebyl zase až tak špatný, ale jak to bylo nakonec celé zpracováno, je do nebe volající. Vysílací práva musí být skoro zadarmo, jinak si neumím představit důvod, proč takový brak nějaká televize odvysílá.(5.2.2014)

 • Čtec
  **

  V takovémto žánru si daleko víc užiju céčkový videofilm, než vážně se tvářící "seriózní" film. Tenhle mi sice přišel spíše jako herní epizoda z Dračího doupěte, ale pěkně to Pán jeskyně vymyslel, jen co je pravda :-) Jen jednu věc bych vytknul jako zjevnou pitomost (která mne tedy notně pobavila): v Itálii, natož v Bulharsku, se opravdu nepije chlast z flašky schované do papírového pytlíku...(2.2.2014)

 • Phobia

  Z ukázek na dceřinném programu TV H@vna na mě mocně zavanula žumpa, což jsem jsem jako občasný filmový hovnocuc odměnila úvahou, zda se na "Nebetyčnou sračku"... pardon, na "Nebezpečnou sopku" nepodívat čistě proto, abych se pobavila stupidním scénářem, amatérským vizuálem, výkonem odpudivých neherců a to všechno zde mohla v patřičných barvách (tedy v odstínech hnědé) vylíčit. Ale mám lepší věci na práci i k zábavě, tak si holt tenhle jistě uspokojivě nekvalitní a humorný zážitek nechám tentokrát uniknout. Akorát zde učiním poznámku pro sběratele celuloidových odpadů, že tohle podle veškerých dostupných indicií vyhlíží jako skutečně nadějný adept k vyvolání nausey.(15.8.2011)

 • +sfinx+
  odpad!

  Jediné, co je na tomto filmu pozitivní, je fakt, že vás milosrdně upozorní na to, jaká kravina to bude, už v úvodu. Člověku to ušetří čas i nervy, když jasně ví, že to po pěti minutách může s klidem vypnout a zodpovědně dát "odpad!" Kdyby to dítě přiložili do ohně a raději tak zachránili krásnou ženu, dal bych tomu šanci. Takhle ale ne!!(22.8.2015)

 • Delaney
  odpad!

  Typické všední dopoledne na Nově... Příšerně nenápadité, zoufalé efetky, odporně amatérští herci, strašně mystifikující kamera... Dlouho jsem hledal, za co aspoň tu jednu hvězdičku, ale nenašel jsem a divim se těm co našli... Asi největší nevýhoda filmu je v tom, že neni z těch béček co vás aspoň rozesměje... Tohle vás jedině uspí, i v to všední dopoledne...(16.2.2009)

 • - Okolo 50. minuty je Angela (Sara Malakul Lane) v bezvědomí vyzvedávána na loďku z vody, kde se údajně utopila. V záběru je vidět, jak se herečka snaží loďky držet a dokonce se odráží jednou nohou. Ihned po položení na loďku je zase v bezvědomí. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)