poster

Žabák (TV film)

Drama

Česko, 2001, 53 min

 • jitrnic
  **

  Další Stránského únavná schematická výpověď, já jeho silné protikomunistické cítění chápu, ale jeho knihy a filmy podle jeho předloh velmi připomínají komunistické agitky o ďabelských kapitalistech, samozřejmě otočeno o 180 stupňů.Nejlepší mi ještě připadá Bumerang a Uniforma, zbytek je na jedno brdo. Co se týče této tematiky, doporučuju ze spisovatelů třeba Karla Pecku.(25.12.2007)

 • triatlet
  *****

  Osamostatnění Žabákova příběhu ze seriálu Zdivočelá země má své opodstatnění - příběh nepochází z románu Zdivočelá země, ale podobně jako Štěstí (Kousek nebe), Bumerang nebo Uniforma z povídkového souboru Štěstí. Miroslav Táborský herecky vdechl Žabákovi opravdu neskutečně hrůzné rysy.(30.4.2011)

 • novoten
  **

  Snaha o vytřískání dalšího diváckého úspěchu na základě Zdivočelé země tentokrát vychází silně naprázdno. Protože mě Táborský svou slizkou šikanou přiváděl k zbláznění už v původním seriálu, nedočká se ode mě tato frustrující linka chvály ani tady.(21.4.2006)

 • sud
  ***

  Malý televizní film s velkým hereckým výkonem Miroslava Táborského.(10.11.2007)

 • mzss1
  **

  Slabší než samotný seriál. Rozhodně to není jako úplná blbost. Ale je to celkem nuda a nevýrazný příběh. Takže podprůměrný tv film, který ani za to shlédnutí moc nestojí. Samotný seriál je aspon tak nějak nadpůmerný a jeho jednorázové sledování bohatě zabaví. Tohle teda ne. 35% = **(12.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace