poster

Horký prachy

 • USA

  Tough Luck

 • Slovensko

  Žeravé prachy

Thriller

USA, 2003, 88 min

Režie:

Gary Ellis

Scénář:

Todd King, Bill Boatman

Kamera:

Sarah Cawley

Hudba:

Serge Colbert

Střih:

Gabriel Wrye

Kostýmy:

Liz Staub
(další profese)
 • anderson
  ***

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 1.12.2007 - Drobný zlodejíček Archie (NORMAN REEDUS) sa pripletie k cirkusu kde dostane prácu a neskôr aj návrh od principála aby mu pomohol elegantne sa zbaviť svojej mladej a krásnej manželky (DAGMARA DOMINCZYK) ... Z celkom príjemného "neo light noir" filmu sa v závere vykľuje priemerná variácia na NEBEZPEČNÉ HRY. Bohužiaľ. Film samotný ale nudný rozhodne nie je. (3.12.2007)(3.12.2007)

 • otrlydivak
  ***

  docela chvilkama i napínavý to bylo. ale jinak ty dialogy??? to sem moc nechápala(30.1.2009)

 • pet.lid
  ***

  Film s opravdu zvláštní atmosférou... pestré cirkusové prostředí plné šílených barev, blikajících automatů, groteskních postav, ale i smutků, nevydařených vztahů, duší uzavřených jako maringotky, ve kterých bydlí ..... právě sem se náhodou dostane hlavní postava, zloděj Archie /Norman Reedus/, a dostane nabídku práce od šéfa cirkusu Ika. Archie se jde ze zvědavosti podívat na vystoupení tanečnice Soni, exotické rumunky a manželky Ika, který chce jediné - zbavit se jí. Archie i tuto "práci" přijme, ale když uvidí Soňu tančit, ví, že už není cesty ven. Neuteče před jejíma uhrančivýma očima a temperamentem, kterým ničí všechno kolem sebe. Začíná kolotoč touhy, tajných setkání, plánování a Archieho zvláštního uhranutí Soninými předtuchami, které přicházejí a odcházejí stejně jako její divoké nálady. Každý tady hraje svoji hru a každý si myslí, že to bude právě on, kdo vyhraje. Hodně zajímavý film s vyjímečnou hudbou, vyjímečnou touhou a smutnýma očima Normana Reeduse.(23.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace