Agenti nula nula

Agenti nula nula

Komedie / Dobrodružný

Francie / Velká Británie, 2004, 90 min

• jojinecko

Pires si povedal, že keď už má skvelý rozpočet, tak to chce poriadne exteriéry,riadne výbuchy a iné luxusné vychytávky... Neskutočne debilné ksichty a herectvo hlavných predstaviteľov, príbeh ako keby ho písalo osemročné decko, skrátka hovadina obludných rozmerov a to ešte s dabingom...Ja to napriek spomínanému nevidím až tak tragicky a čuduj sa svete, ani som sa nenudil, pár krát som sa dobre zabavil, dokonca ten dabing bol veľmi dobrý...Až sa sám sebe čudujem!!!:))))))(7.4.2006)

Nehorázna stupidita a ešte o domotaných agentoch čo je už námet 100x prevarení, bez náznaku lepšej alebo zábavnejšej chvíľky, zbytočné pri tom vôbec mrhať časom a je to hneď aj zrkadlo dnešnej Európskej komediálnej produkcie, kde vznikne len málokedy niečo čo stojí za to. ║Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $13,851,000║ a vo Fracúzsku to bol celkom hit, majú vôbec trošku vkusu keď chodia na takéto somarinky(9.2.2008)

• kingik

Eric Judor & Ramzy Bedia jsou dva francoužstí komici, kteří jsou ve své domovině velmi populární. Dokáží být však nadmíru trapní a to se jim daří většinu času i v téhle poměrně nákladně vyhlížející akční komedii. Režii neměl na starost nějaký začátečník, ale zkušený Gérard Pires, který do toho s oběma spadl tak moc, až se opravdu nula objevuje v názvu velmi adekvátně. Těžko pak usuzovat, co z toho nadějného spojení tří známých jmen a akční parodie na špionské filmy, mělo vzejít. Vyšel z toho přepálený film, kdy každá akční scéna spolykala nemalé peníze, ale přitom děj tak nějak bavit nedokáže. Dvojice komiků nemá proporce být sympaticky nablblá, ale spíše nevtipně otravná. A tak je to s celým filmem. Francouzi už dávno netočí komedie, se kterými by se mohli chlubit. Tahle předražená slátanina nutí diváka jíst žabí stehýnka, ačkoliv na němá ani nejmenší pomyšlení. Na francouzských filmech už si zkrátka moc labužnicky pochutnat nelze. Mé hodnocení: 20%(10.3.2013)

• SakyLand

Filmů na téma packalů v rolích tajných agentů bylo natočeno již mnoho, ale tento je podle mě asi nejhorší. Po první půlhodině (a to mám docela výdrž) jsem se utvrdil, že od tohoto filmu již nemůžu nic očekávat. Chvílemi jsem přemýšlel, zda tu tupost Will a Ben vůbec hrají. Po filmu Taxi, jsem tedy čekal od Gérarda Pirèse daleko víc.(29.3.2007)

• Damiel

Ačkoliv film má stopáž hodinu a půl, do smrtelné nudy upadnete asi po dvaceti minutách. Herci jsou křečovití, skutečných fórů, kterým se od srdce zasmějete, tady napočítáte na prstech jedné ruky (a ani jich tam nemusí být pět). Lidově řečeno, pořád je to „na jedno brdo“ a při sledování máte neustále pocit, že to všechno jste už někde viděli. Akorát v hodně lepším balení.(10.1.2006)