Night Shift

Mladá žena, která má první noční směnu v odlehlém motelu, začíná nabývat podezření, že ji sleduje nebezpečná postava z její minulosti. Jak noc postupuje a dochází ke stále nadpřirozenějším událostem, rychle zjišťuje, že nic není takové, jak se zdá. (mikki089)

The.FleX

Tohle je přesně film, který mám rád. Motel na samotě, zajímavá hlavní postava, nějaký ten divný host i dostatečně děsivé scény. Je to natočené opravdu kvalitně. Není to odbyté, zjevně nízkorozpočtové i dobrý casting proběhl (i když já bych se bez té číňanky mile rád obešel). Zvrat celého filmu byl pro mě velké překvapení, vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo být takhle. Konec filmů bývá často tak špatný, že je celé zkazí. Ne však tady - zde je konec vážně skvělý! Pro mě osobně je takhle nízké hodnocení nepochopitelné, tento horor rozhodně doporučuji. A nakonec musím dodat ještě jednu věc. Ta herečka, Phoebe Tonkin, je tak nádherná, že sem si to prostě musel druhý den pustit ještě jednou :-) ()

Flopik

Čínsky bratia nám natočili túto skvelú záležitosť a ja nemôžem inak ako kritizovať. Keby to ostalo ako čistá ducharina v moteli, bol by som aspoň ako tak spokojný. Ono však našich režisérov napadol neuveriteľný zvrat, ktorý je ale tak otrepaný a videli ste ho už toľko krát, že vám ostane normálne zle.  Dovtedy to síce bola nuda, ale bola by to proste obyčajná priemerná ducharina. Zvrat sa tam teda vôbec nehodil a finálna vyvražďovačka je hrozná slabota.  Nuž tu ani Pheobe nestačila, vyhnúť sa oblúkom. ()

pornogrind

První noční směna v nové práci v motelu nebude pro Gwen tak na pohodu jak by si zpočátku mohla myslet. Přítomné krysy budou tím nejmenším problémem. Zpočátku se film tváří jako duchařina ale ten kdo už má něco nakoukáno brzy určitě zjistí odkud vítr vane. Tady už film schytal i pár odpadů(tak strašný to není) ale není to ani žádnej zázrak. Lepší 2hvězdy ()

*CARNIFEX* odpad!

Keby som mal Ja raz natočiť nejaký horor s mojim bratom, tak ho jebnem aspoň zo skaly do nejakej priekopy alebo sotím pod kamión. Ale títo dvaja môžu točiť akurát tak gay porno pre progresívcov. Úplná ostuda, takáto kokotina. Kto na toto do piče dáva peniaze? Kurva veď to už fakt radšej náboje poslať na Ukrajinu, ako plytvať prostriedkami na takúto PIČOVINU! ()

TheEvilTwin

Tak tohle byla fakt bída, bratři Chinovi si očividně scénář vytáhli z prdele a vytvořili tuhle totální zbytečnou nudu bez sebemenší pointy. Mladá žena začne narychlo pracovat jako noční recepční v opuštěném motelu, ale vše nasvědčuje tomu, že tady straší. Zpočátku fajn snaha o jakési budování mysteriózna okolo motelu, ale po 30 minutách se to všechno bortí a směřuje do katastrofálního konce. Celé je to hrozná nuda, herecky nezáživné, nic se tady nestane, vidíme všehovšudy 2 "duchy" a finální rádoby "odhalení" je taky pěkná ptákovina, která úplně odbočí ze svého původního konceptu. Naprosto netuším, co vedlo kohokoli k tomu vydat takové nudné béčko, jelikož tady prostě není snad jediná věc, která by si zasloužila zmínit. Směšné. ()