poster

Other Voices: Creating 'The Terminator'

Dokumentární / Sci-Fi

USA, 2001, 60 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Matty
  ****

  Relativně čerstvá série rozhovorů s lidmi, kteří na Terminátorovi buď přímo spolupracovali, nebo se jim cítí být natolik ovlivněni, že uznali za vhodné sdělit to zbytku lidstva. Z několika tématických okruhů se nicméně dovíme v podstatě vše podstatné a pokud chcete daný film detailněji studovat, materiálu zde dostanete požehnaně.(25.2.2007)

 • B!shop
  ****

  Behem 60 minut se dozvime skoro vsechno o filmu od pocatecniho napadu az po promitani filmu. Bohuzel dost mi tu chybeli 2 veci. Skoro vetsina toho co se dozvime tu je formou rozhovoru, zabery z nataceni tu nenajdeme, jen par fotek. Cely dokument je prokladan fotkama a zabery z filmu. Druha vec co mi vadila je ta, ze se tu nic nedozvime o specialnich efektech. Je tu jen jak delali "future war" a pak malinko povidani o endoskeletonu. Az na tyhle dve vyhrady to je ale fajn film o filmu.(21.10.2005)

 • Shakers
  *****

  https://www.youtube.com/watch?v=inXEkNICbRU 100% - 5*(18.2.2020)

 • Terva
  ***

  60%(4.4.2013)

 • Decker
  *****

  Pro fanousky Terminatora je to naprosta povinnost nebot se jedna o vynikajici dokument, ktery obsahuje vse na co jste se chteli zeptat. Cameron je opravdovy hracicka a kdyz toci film stava se z nej take takovy nezastavitelny Terminator nebot do filmu jde naplno a neskonci dokud je film hotovy a to se promita na jeho praci. Je to jeden z mala reziseru, ktery vi naprosto presne jak se co ma udelat a jak by to melo vypadat. Diky tomu ma tento dokument svoje kouzlo nebot Cameron ma o cem mluvit a temer divaka zavali informacemi o nataceni, o technikach a pohnutkach k natoceni te a one sceny tak a tak.(23.1.2006)

 • WolfR
  ****

  Víceméně souhlasím s uživatelem “B!shop“. Hodina zajímavých informací a perliček ze zákulisí, prokládána povětšinou záběry z filmu. Mohlo být více záběrů z natáčení, ale jinak podařený dokument, 4 hvězdy.(9.4.2012)