Znamení hada

Snakehead Terror

Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller

Kanada / USA, 2004, 97 min

• Carol Pifková

Jasné poďme všetci teraz chytať elektrické káble keď stojíme vo vode veď sa nám nič nemôže stať...a veď odjakživa muréna vyzerá ako had a aj ju tak voláme.... preboha, stačilo mi raz tento film vidieť a viem, že toto si už nikdy nepustím. No a herci samozrejme, že podali bravúrne výkony a tie efekty máj gát skvost!(31.3.2012)

• Terva

CITÁT - Víš co ho zabilo ?......... Tady mě trošku zaráží jedna věc - oni si otráví vodu aby zničili nějaké nebezpečné ryby a za dva roky se diví, že už tam maj zase nějaké nebezpečné ryby. Jinak klasické klišé - vemte jedno jezero, nádherné okolí, aktivního šerifa, odmítavého starostu, partu lidí, co pomalu umírají, jeden zub a pár nejasných fotek....však to znáte. Od půlky příběhu už je to jen k smíchu a rozhodně ne horor.(8.5.2012)

Potenciální ekohoror sice nepřinášející nic nového, ale za povšimnutí stojí. Sice se tu opět použila nesčíslně krát provařená šablona, ale na to, že se jedná o televizní produkci snímek nedopadl nijak špatně. Pro filmové matadory je děj sice už od samého začátku naprosto předvídatelný, ale pro novou generaci se jeví jako dobře uchopitelný. Absurdnost příběhu takovéhoto žánru je zcela na místě. Jen ta CGI animace by mohla být už přeci jen lepší, ale to už je u TV takový standart.(20.4.2017)

Tohle je absolutní blbost. Ale patří to do skupiny filmů co jsou tak pitomoučké až jsou zábavné. Já se u toho nenudil. Sice to mělo strašně předvídatelný děj ale bavil jsem se na účet štábu i herců královsky. Dlouho jetě nezapomenu třeba na záporáka vylévajícího do řeky jed v kanistru s nápisem JED. A takových věcí je tam spousta. Dobré na odreagování.(11.4.2006)

Jo! Tak tenhle kousek ma v sobe snad vsechna klise zvirecich horroru. Sympaticky serif, krasna biolozka (sakra, proc ja zadnou neznam :)), slizky starosta, zmutovana zviratka (tentokrat ryby), levne, ale slusne krvave triky - proste vse. A krasne to do sebe zapada, clovek se skoro nenudi, i kdyz muze predvidat kazdou vterinu deje. Navic pribeh pomerne zajimave stavi na realnem zakladu (coz v diskuzi na imdb vysvetluje i scenarista) a ubiha pomerne svizne. A navic...serifova dcera je roztomile pihovata :).(10.1.2005)