Luck of the Draw

Thriller

USA, 2000, 101 min

• Lacike

Na filme vyrazne citit Tarantinovske dozvuky, ale na jeho filmy sa to absolutne nechyta. Je tu kopa postaviciek, ktore sa spravaju prehnane, ale vo vysledku pôsobia skôr trapne. Je to uz fakt prilis jak z nejakej grotesky. Najviac ma sral Dennis Hopper. Zo vsetkych tych hviezd ma aspon trochu bavil len stale famozne vyzerajuci Eric Roberts a jeho vypatlany partak Koudak Sasha Mitchell v tej dobe uz evidentne riadne namakany. Väcsina tych beckovych hercov tu ale nema co hrat a tie dve hromadne prestrelky su fadne rovnako ako cely film. 4/10.(28.3.2019)

Tuctová béčkařina, která zaujme především slušnou řádkou provařených ksichtů a Kilpatrickem coby hitmanem. Z průměru to tahají přestřelky, které sice nejsou bůhvíjaké, ale je jich dost a líbil se mi i ritchiovský závěr. Nic, o čem bych zítra věděl, ale jako závan starých časů to chvilku funguje. 60%(21.3.2019)

Michael je boh!(18.11.2006)

Nenáročné a zábavné krimi béčko á la 80. roky so zaujímavým hereckým obsadením. Patrick Kilpatrick je fakt neodolateľný nájomný vrah! :-)(3.7.2009)

Dobrý thriller,ale veľmi tuctový.Takýchto filmov sú tisíce.Najlepší bol Dennis Hopper ako mafiánsky šéf,ani ostatný nehrali zlé.Kopa strieľačiek,bitiek atď.,všetko to,čo v takýchto filmoch nesmie chýbať.Ale za pár dní už naňho zabudnete.V podstate je to len veľká zábava,nič viac.(19.4.2010)