Reklama

Reklama

Rodáci


Epizoda 4 (E04)

(epizoda)
Drama / Válečný
Československo, 1988

Režie:

Jiří Adamec

Kamera:

Kristian Hynek

Hrají:

Jan Šťastný, Jana Hlaváčová, Emma Černá, Stanislav Zindulka, Jaroslava Obermaierová, Antonín Navrátil, Jiří Pomeje, Petr Kostka, Milena Dvorská, Soňa Novotná, Karel Roden, Petr Haničinec (více)
(další profese)

Recenze (2)

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I čtvrtý díl je kvalitní, i když mě udivuje bilance přesných zásahů v přestřelkách partyzánů a německých vojáků (pro vyvážení tohoto dojmu doporučuji kouknout na sovětský film "Jdi a dívej se"). Děj se zde točí především kolem nenápadného hrdiny v podání Jiřího Holého a též kolem rodiny doktora Mlejnka, který je donucen v době, kdy se vše láme, takřka strčit hlavu do oprátky. Co jsem moc nepobral, byla postava, kterou stvárnil Jiří Pomeje. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Partyzáni vylézají ze své lesní sluje a o bitky tu není nouze. Sice je v tomto dílu akčních scén s přestřelkami celkem dost, ale když vidím samotné aktérry jak střílí od boku z empéček a špaginů ve stylu - budu tím kejvat ze strany na stranu a něco snad trefím, musím se smát. Tady už to dusno trochu ustupuje a člověk     se občas i chtě nechtě ušklíbnul... * * * ()

Reklama

Galerie (1)

Reklama

Reklama