poster

Lovci pokladů

 • USA

  National Treasure

 • Slovensko

  Honba za pokladom Templárov

 • Slovensko

  Lovci pokladov

 • Velká Británie

  National Treasure

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  ***

  Příjemně odvedené řemeslo, které však neobsahuje jedinou scénu, na kterou byste si za týden dva vzpomněli. Sterilní akce je vetkaná do hloupoučkého předvídatelného scénáře a tááákhle natahovaného konce a herecké esa typu Jon Voight a Harvey Keitel jen mdle přihrávají zcela rutinnímu Cageovi, který stejně jako oni neměl příležitost předvést něco pořádného. Turteltaub propásl jedinečnou šanci a jako tolikrát předtím nepřekročil stín své průměrnosti.(26.11.2004)

 • Marius
  **

  Tento film sa diváka snaží presvedčiť že história začala 4.7.1776. Nechcem tu pracne vypočítavať koľko historických chýb som vo filme objavil. Bol by to príliš dlhý a nezáživný zoznam. Ak vypnete mozog alebo máte IQ niekde okolo 80 tak sa vám to bude páčiť. Ja sa však neradím ani k jednej z týchto skupín a preto dávam tomuto vyfabrikovanému shitu (už len tá drzosť nazvať poklad , o ktorom nikto nevie či vôbec existoval "national") plnému najslizskejšieho naivného amerického patriotizmu dve hviezdičky čisto za Harvey Keitela a Johna Voighta. Ostatní herci si (možno okrem Seana Beana a šteku Plummera) nezaslúžia ani zmienku.3/10(7.2.2005)

 • Lateef
  ****

  Svým pojetím zábavné, protože se jednoduše pořád "něco děje". Mnohé přesuny a návštěvy atraktivních míst pak fikaně maskují nepříliš logické tahy i fakt, že postavy dělají jednoduše pořád to samé. Obsazení je sympatické a finále pro mě více než mrazivé. A pro honby za pokladem jsem měl jednoduše vždycky slabost... 100 miliónů dolarů(rozpočet)/347,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)/73 miliónů dolarů(čistý zisk z kinoprojekcí)(6.4.2006)

 • kleopatra
  ***

  Právě jako nepatrám jak to, že se perník na chaloupce při prvním dešti nerozpustil, nebo jak je možné se po sto letech růžového spánku probudit, netrápí mě ani nesrovnalosti i vyložené nesmysly zde, protože tenhle film beru jako pohádku a šťourat se v historických přehmatech to už mi vůbec přijde smyslupné jako házet špagety na strop, jestli jsou al dente, a šla jsem do něj, ač obeznámena s jeho nízkým kreditem, hlavně kvůli Cageovým čestným modrým očím a taky zjistit, jestli se právě já budu nudit nebo bavit, což se jak vidno dle mého bodového hodnocení zhouplo na pomyslných miskách vah lehce ve prospěch zábavy.(17.11.2005)

 • Shakers
  ****

  Jon Turteltaub nieje zlý režisér a Jerry Bruckheimer je jeden z najlepších producentov, Trevor Rabin nie je asi moc známy, ale hudbu k danej téme spraviť vie a herecké obsadenie je aj pekné (Kruger) a aj sympatické (Cage).National Treasure má dobrých ľudí, ale občas to má mierne výpadky. Každopádne je to film plný akčného dobrodružstva zo svižným strihom, zaujímavým príbehom a ktorý dokáže zabaviť. 85% - 4*(19.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace