poster

Lovci pokladů

 • USA

  National Treasure

 • Slovensko

  Honba za pokladom Templárov

 • Slovensko

  Lovci pokladov

 • Velká Británie

  National Treasure

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ****

  Jon Turteltaub nieje zlý režisér a Jerry Bruckheimer je jeden z najlepších producentov, Trevor Rabin nie je asi moc známy, ale hudbu k danej téme spraviť vie a herecké obsadenie je aj pekné (Kruger) a aj sympatické (Cage).National Treasure má dobrých ľudí, ale občas to má mierne výpadky. Každopádne je to film plný akčného dobrodružstva zo svižným strihom, zaujímavým príbehom a ktorý dokáže zabaviť. 85% - 4*(19.10.2009)

 • Jordan
  ****

  vzhľadom na to, že to robil walt disney, musím zhodnotiť, že pre mladšie publikum zrejme extrémne dobrá dobrodružná jazda, pre starších a možno filmovo náročnejších - prijateľná oddychovka. na tomto filme mi nič vyslovene neprekážalo, nicolasa cagea mám čím ďalej tým radšej a týmto filmom si u mňa nič nepokazil, ostatní herci - no, hrajú akční dobrodružný film, tak čo? Na piatkový podvečer veľmi dobrá voľba, zo žánru dokonca možno až nadpriemerný kúsok - navyše sa mi to páčilo viac ako Indiana Jones, aj keď Indy bol vtipnejší.(29.7.2005)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Už děda mého dědy nikdy nehledal žádný poklad a já jsem statečným pokračovatelem této rodinné tradice. Nicméně čmuchání po stopách pokladů obvykle považuji za zábavný filmový materiál a lovec Ben určitě ostudu žánru neudělal. Dostal celkem solidní nápovědy, což činilo pátrání zajímavým, jenže uvěřitelnost příběhu hodně srážela genialita padouchů, kteří se vždy zázračně vygooglovali na správném místě. A ochranu Deklarace nezávislosti si, i přes svůj přiznaný amatérismus v oboru, představuji poněkud jinak.(8.5.2013)

 • kleopatra
  ***

  Právě jako nepatrám jak to, že se perník na chaloupce při prvním dešti nerozpustil, nebo jak je možné se po sto letech růžového spánku probudit, netrápí mě ani nesrovnalosti i vyložené nesmysly zde, protože tenhle film beru jako pohádku a šťourat se v historických přehmatech to už mi vůbec přijde smyslupné jako házet špagety na strop, jestli jsou al dente, a šla jsem do něj, ač obeznámena s jeho nízkým kreditem, hlavně kvůli Cageovým čestným modrým očím a taky zjistit, jestli se právě já budu nudit nebo bavit, což se jak vidno dle mého bodového hodnocení zhouplo na pomyslných miskách vah lehce ve prospěch zábavy.(17.11.2005)

 • kOCOUR
  ***

  Příjemně odvedené řemeslo, které však neobsahuje jedinou scénu, na kterou byste si za týden dva vzpomněli. Sterilní akce je vetkaná do hloupoučkého předvídatelného scénáře a tááákhle natahovaného konce a herecké esa typu Jon Voight a Harvey Keitel jen mdle přihrávají zcela rutinnímu Cageovi, který stejně jako oni neměl příležitost předvést něco pořádného. Turteltaub propásl jedinečnou šanci a jako tolikrát předtím nepřekročil stín své průměrnosti.(26.11.2004)

 • - Scénáristé Terry Rossio a Ted Elliott, kteří pro produkci Jerry Bruckheimera napsali už Piráty z Karibiku, upravovali scénář k filmu, i když nejsou uvedeni titulcích. (imro)

 • - Abigail Chase pri prvom stretnutí s Gatesom tvrdí, že je zo Saska v Nemecku. Diane Kruger, ktorá ju hrá, sa narodila v Sasku. (U_S_O)

 • - Nicolas Cage zažil s filmem nejlepší úvodní víkend v celé své kariéře, když za první tři dny promítání (19. – 21. 11. 2004) snímek vydělal 35,1 milionu. Do konce roku film vydělal 141 mil. dolarů, což je pro stomilionovou produkci a hlavně jejího šéfa Jerryho Bruckheimera určitá satisfakce po neúspěchu jeho předcházejícího projektu Král Artuš. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace