poster

Lovci pokladů

 • USA

  National Treasure

 • Slovensko

  Honba za pokladom Templárov

 • Slovensko

  Lovci pokladov

 • Velká Británie

  National Treasure

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Legas
  **

  Variace na Indiana Jonese? Spíš bych to viděl na MacGyvera. Místo katakomb a pastí se dočkáte maximálně citronem pokapané deklarace nezávisloti, která má ve filmu větší cenu, než lidský život (!). Tento cár papíru (omlouvám se USA za mé rouhání) je střežen (doufám, že jen ve filmu) snad více než takový prezident. Film o lovcích pokladů se nemůže odehrávat v dnešní moderní době. Je absolutně směšné, když jedna skupina lidí hledá pomocí hádanek a šifer půl děje filmu místo, kde se skrývá další indície (UF!), a druhá skupina to samé zjistí pomocí internetového hledače Yahoo! Tak bych mohl pokračovat dále.(5.3.2005)

 • Rex Mundi
  ***

  Dobrodružná zábava, kde to slušne "odsejpá" a výsledok vôbec nie je až taký príšerný, ako som sa obávala. Nenáročná akčná zábava, ktorá sa na legendu Indyho absolútne nechytá, ale ani sa mi z nej nechce blinkať. Po chvíli som si dokonca zvykla aj na Cageov ksicht v takejto neprirodzenej roli, štandardne prkennú Diane Kruger, štandardne otcovského Jona Voighta i všetky ostatné štandardné klišé... Škoda toho príšerného účesu Seana Beana - taká drobnosť a z jeho záporáka je na prvý pohľad trápny sekundant. Lovci pokladov sú niečo ako Sahara, prirodzenejší ako Tomb Raider a oveľa lepší ako Da Vinciho kód :-p(30.12.2007)

 • kOCOUR
  ***

  Příjemně odvedené řemeslo, které však neobsahuje jedinou scénu, na kterou byste si za týden dva vzpomněli. Sterilní akce je vetkaná do hloupoučkého předvídatelného scénáře a tááákhle natahovaného konce a herecké esa typu Jon Voight a Harvey Keitel jen mdle přihrávají zcela rutinnímu Cageovi, který stejně jako oni neměl příležitost předvést něco pořádného. Turteltaub propásl jedinečnou šanci a jako tolikrát předtím nepřekročil stín své průměrnosti.(26.11.2004)

 • POMO
  ***

  Občasný nečakaný zvrat si v prvej polovici veľmi slušne podáva ruku s dynamický strihom v rytme rázneho MediaVentures soundtracku, no v tej druhej to už vzdáte rovnako ako pri Pirátoch karibiku. Prichádza monotónnosť a zdĺhavosť a vlastne vás už ani nezaujíma, čo presne sa vo filme deje. Cage opäť príjemný a Kruger opäť pekná, no Bean už má na konte výraznejších záporákov. Ale to bude disneyovskou produkciou - tí svojim zloduchom nedávajú do rúk zakrvavené sekery.(26.1.2005)

 • ripo
  ***

  Naozaj tie 3 hviezdičky sú len z nostalgie za dobrodružnými filmami. Tento sa však až okato snaží ísť v šľapajach Indianu Jonesa, ale bol to krok vedľa. Slabý scenár, hudba o ničom a hádam najdebilnejších prvých 120 sekúnd filmu v štýle : ".... ja ti to všetko poviem za dve minúty, aj keď o tom nechceš vedieť ani slovo..."(30.12.2007)

 • - Jedním z hlavních motivů v příběhu je tajemný nápis na zadní straně Deklarace nezávislosti. Ve skutečnosti je tam napsané: „Original Declaration of Independence dated 4th July 1776“. (imro)

 • - Diane Kruger absolvovala většinu akčních scén bez kaskadérky. (Karlos80)

 • - Natáčelo se ve státech USA – Kalifornie, D.C., New Jersey, Washington, Utah a Pensylvánie. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace