Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

• Gemini

Francouzi to rozsekli a vytvořili svůj vlastní nový žánr! Bohužel to dopadlo ještě hůř než když pejsek s kočičkou vařili dort, protože ti to zkazili zmixováním věcí, které jsou samy o sobě dobré. A to telenovely ani francouzské televizní detektivní seriály NEJSOU. (Pokud nemluvíme o Komisaři Moulinovi nebo z poslední doby jakžtakž slušné Julie Lescaut.) A tohle je mix obojího, takže sami uznáte že je to...(13.8.2005)

• Faidra

Modří vědí, co se to s (nejen) francouzskou televizní tvorbou v posledních letech děje.(30.9.2007)

• Jello Biafra

Bože dobrý na nebi. Jeden diel tohto braku som našiel úplnou náhodou na starej VHSke a len zo zvedavosti som si ho pozrel. To čo sa na mňa vyvalilo bolo horšie ako tsunami. Nuda, prehrávanie, úplne na hlavu postavené zvraty a tie lacné scénaristické berličky tomu len dodávajú punc humusu. Jeden zo zvratov je fakt bizraný jak sa patrí: jedna záporáčka sa snaží zastreliť našu hrdinku ale ona má však svojho vytrénovaného sokola, ktorý záporáčke vyklove oko, no a predstavte si že dotyčná osoba na ňu podá žalobu. Myslím že toto hovorí za všetko.(10.6.2012)

• Jiří K.

...hlubší než "Přátelé" a "24 hodin" dohromady(12.8.2004)

• darwin

Neuvěřitelně zmatený seriál. Co je to vůbec za žánr? Rodinný, krimi nebo snad minitelenovela? Děj je stupidní a jeho zamotanost a zmatenost nápadně připomíná některé telenovely.(28.4.2005)

• Grafito

Telenovela po francouzsku .. jako u kolumbijských, venezuelských, mexických a dalších sester pouze pro nejotrlejší..(18.12.2006)