Il maresciallo Rocca (TV seriál)

Inšpektor Rocca

Krimi

Itálie, 1996, 30x100 min

Gigi Proietti, Sergio Fiorentini, Stefania Sandrelli, Massimo Corvo, Maurizio Aiello, Franco Castellano, Nino Castelnuovo, Ettore Bassi, Mattia Sbragia, Nicola Di Pinto, Vittorio Sindoni, Chiara Mastalli, Paola Pessot, Franco Castellano, Riccardo Cucciolla, Lorenzo Balducci, Franco Interlenghi, Dino Emanuelli, Alessandra Acciai, Antonella Troise, Anna Proclemer, Filippo Nigro, Veronica Pivetti, Francesco Acquaroli, Ennio Girolami, Anna Kanakis, Adriana Innocenti, Orso Maria Guerrini, Edoardo Leo, Julija Majarčuk, Anna Orso, Valentina Carnelutti, Valerio Aprea, Nicola Siri, Valeria Ciangottini, Mario Scaccia, Tommaso Ragno, Augusto Zucchi, Elisabetta Piccolomini, Emilio De Marchi, Antonio Pennarella, Mimmo Mancini, Ugo Fangareggi, Stefano Abbati, Lorenzo Gioielli, Stefano Oppedisano, Gianni Musy, Renato Mori, Sandra Collodel, Hassani Shapi, Angelo Pellegrino, Lidia Biondi, Daniela Igliozzi, Anita Zagaria, Luigi Leoni, Valeria Sabel, Claudio Pacifico, Corrado Olmi, Bettina Giovannini, Pippo Santonastaso, Anna Ferzetti, Francesco Meoni, Zoe Incrocci, Alberto Cracco, Fernando Cerulli, Mario Granato, Imma Piro, Rodolfo Bigotti, Emanuela Galliussi, Elisabetta Pellini
  • Sociopath

Tak tento bradatý pán mi moc neučaroval a vždy keď ho vidím, radšej rýchlo prepínam. Pár častí kvôli hodnoteniu som však pozrel a zázrak sa nekoná, je to sračka na entú. Nemám ho rád. Fakt.(30.10.2011)

Ja mám tento seriál rád už od detstva. Má dnes už málovidený taliansky šmrnc - výborne kombinuje rodinnú komédiu s detektívkou. Postavy sú perfektne obsadené, hudba dobre graduje (miestami triviálne) vyšetrovanie...(8.12.2014)

• MM_Ramone

"Inšpektor Rocca" sa veru nestane mojim najobľúbenejším inšpektorom roka, ani mesiaca, ani týždňa... vlastne už to viac nechcem videť. Pozrel som si tri časti z tejto nízkorozpočtovej, talianskej kriminálky a stačilo mi. Rocca je suchár a jeho team carabinierov je banda deciek. Natočené je to lacnou televíznou kamerou, herci sú veľmi slabí, scenár nudný. Umierajúca STV vysiela tento seriál v ranných hodinách, v bežný pracovný deň, a reprízu ponúka po polnoci. To snáď hovorí za všetko. *(22.11.2010)

Niekto musí začať s hodnotením tejto príjemnej talianskej krimi série...! Pamätám sa veľmi dobre, že som sa na ňu vždy tešila a že som zbožňovala Gigiho Proiettiho ako titulného Roccu. Nie výnimočná, ale holt mňa si pán Proietti získal okamžite... Moje hodnotenie znamená množstvo nádhernej nostalgie...(13.1.2009)

Príjemný taliansky nízkorozpočtový seriál, ktorý som v detstve veľmi rád pozeral. Samozrejme v porovnaní s americkou produkciou vyznieva ako paródia na talianských carabinierov, no mňa si svojimi zaujímavými príbehmi a nezabudnuteľným Gigim Proiettim získal. Škoda len, že ho STV nedáva v prijateľnejšom čase. Určite jeden z najlepších quasi mafiánskych seriálov.(26.4.2011)