Il maresciallo Rocca

• Slovensko Inšpektor Rocca
Itálie, (1996–2005), 44 h 19 min (Minutáž: 87–101 min)

Gigi Proietti, Sergio Fiorentini, Stefania Sandrelli, Massimo Corvo, Maurizio Aiello, Franco Castellano, Nino Castelnuovo, Ettore Bassi, Mattia Sbragia (více)

Série(5) / Epizody(28)

Taliansky kriminálny seriál. Inšpektor Rocca bojuje proti zločinnosti, ale ako vždy rieši aj svoje rodinné problémy.

Jednotlivé časti: 1. séria  1.-Oznámená smrť

4.-Syn

6.séria  1.-Maska a tvár
2.-Zlo sa vracia
3.-Veľká láska
4.-Z osobných dôvodov (oficiální text distributora)

BlackTom

Tak tento bradatý pán mi moc neučaroval a vždy keď ho vidím, radšej rýchlo prepínam. Pár častí kvôli hodnoteniu som však pozrel a zázrak sa nekoná, je to sračka na entú. Nemám ho rád. Fakt. ()

klerik

Ja mám tento seriál rád už od detstva. Má dnes už málovidený taliansky šmrnc - výborne kombinuje rodinnú komédiu s detektívkou. Postavy sú perfektne obsadené, hudba dobre graduje (miestami triviálne) vyšetrovanie... ()

murakamigirl

Niekto musí začať s hodnotením tejto príjemnej talianskej krimi série...! Pamätám sa veľmi dobre, že som sa na ňu vždy tešila a že som zbožňovala Gigiho Proiettiho ako titulného Roccu. Nie výnimočná, ale holt mňa si pán Proietti získal okamžite... Moje hodnotenie znamená množstvo nádhernej nostalgie... ()

moviechecker

Príjemný taliansky nízkorozpočtový seriál, ktorý som v detstve veľmi rád pozeral. Samozrejme v porovnaní s americkou produkciou vyznieva ako paródia na talianských carabinierov, no mňa si svojimi zaujímavými príbehmi a nezabudnuteľným Gigim Proiettim získal. Škoda len, že ho STV nedáva v prijateľnejšom čase. Určite jeden z najlepších quasi mafiánskych seriálov. ()

MM_Ramone

"Inšpektor Rocca" sa veru nestane mojim najobľúbenejším inšpektorom roka, ani mesiaca, ani týždňa... vlastne už to viac nechcem videť. Pozrel som si tri časti z tejto nízkorozpočtovej, talianskej kriminálky a stačilo mi. Rocca je suchár a jeho team carabinierov je banda deciek. Natočené je to lacnou televíznou kamerou, herci sú veľmi slabí, scenár nudný. Umierajúca STV vysiela tento seriál v ranných hodinách, v bežný pracovný deň, a reprízu ponúka po polnoci. To snáď hovorí za všetko. * ()