Il maresciallo Rocca

• Slovensko Inšpektor Rocca
Itálie, (1996–2005), 44 h 19 min (Minutáž: 87–101 min)

Gigi Proietti, Sergio Fiorentini, Stefania Sandrelli, Massimo Corvo, Maurizio Aiello, Franco Castellano, Nino Castelnuovo, Ettore Bassi, Mattia Sbragia (více)

Série(5) / Epizody(28)

Taliansky kriminálny seriál. Inšpektor Rocca bojuje proti zločinnosti, ale ako vždy rieši aj svoje rodinné problémy.

Jednotlivé časti: 1. séria  1.-Oznámená smrť

4.-Syn

6.séria  1.-Maska a tvár
2.-Zlo sa vracia
3.-Veľká láska
4.-Z osobných dôvodov (oficiální text distributora)

murakamigirl

Niekto musí začať s hodnotením tejto príjemnej talianskej krimi série...! Pamätám sa veľmi dobre, že som sa na ňu vždy tešila a že som zbožňovala Gigiho Proiettiho ako titulného Roccu. Nie výnimočná, ale holt mňa si pán Proietti získal okamžite... Moje hodnotenie znamená množstvo nádhernej nostalgie... ()

MM_Ramone

"Inšpektor Rocca" sa veru nestane mojim najobľúbenejším inšpektorom roka, ani mesiaca, ani týždňa... vlastne už to viac nechcem videť. Pozrel som si tri časti z tejto nízkorozpočtovej, talianskej kriminálky a stačilo mi. Rocca je suchár a jeho team carabinierov je banda deciek. Natočené je to lacnou televíznou kamerou, herci sú veľmi slabí, scenár nudný. Umierajúca STV vysiela tento seriál v ranných hodinách, v bežný pracovný deň, a reprízu ponúka po polnoci. To snáď hovorí za všetko. * ()

klerik

Ja mám tento seriál rád už od detstva. Má dnes už málovidený taliansky šmrnc - výborne kombinuje rodinnú komédiu s detektívkou. Postavy sú perfektne obsadené, hudba dobre graduje (miestami triviálne) vyšetrovanie... ()

BlackTom

Tak tento bradatý pán mi moc neučaroval a vždy keď ho vidím, radšej rýchlo prepínam. Pár častí kvôli hodnoteniu som však pozrel a zázrak sa nekoná, je to sračka na entú. Nemám ho rád. Fakt. ()

moviechecker

Príjemný taliansky nízkorozpočtový seriál, ktorý som v detstve veľmi rád pozeral. Samozrejme v porovnaní s americkou produkciou vyznieva ako paródia na talianských carabinierov, no mňa si svojimi zaujímavými príbehmi a nezabudnuteľným Gigim Proiettim získal. Škoda len, že ho STV nedáva v prijateľnejšom čase. Určite jeden z najlepších quasi mafiánskych seriálov. ()