Království hříchů

Olga Rosenfelderová

Kostýmy:

Eva Stanek

• bassator

Kam dala Lucka Vondráčková rozum??? Ani jako pozadí při tlučení palubek se na to nedalo dívat (poslouchat)... - 30. 1. 2011 - 0%(21.5.2011)

To je tak naivní až to hraničí z genialitou.(24.8.2012)

• kaylin

Taková zbytečná masturbace nad tím, jak jsou ženy ponižovány a je jim ubližováno. Je to směšné a navíc i nudné, což je už opravdu ubohé. Dlouhé scény, kde se naprosto nic neděje, a kde ani nic pořádně nevíte. Tohle je takový rádoby erotický paskvil. Ano, potěší ženy s přírodními vnadami, ale proč sledovat kvůli nim takovou zbytečnost? Sledoval jsem jen pro přítomnost českých herců, která je také směšná.(7.10.2014)

• kaposlav

Erotický? Viac erotiky spravím s prepáčením na veľkej potrebe na hajzli. Po podradných filmoch o hovne ako Post Coitum a Bathory v ktorých učinkovala Vondráčková som narazil na "úžasne" a ešte aj "erotické" dielo Království hříchů. Že sa nechá na takéto hovadiny ukecať.(15.4.2015)

• Brandon

Nechápu, proč se shity točí a proč já se na něj dívám. Navíc, to ty polonahý zpocený holky musejí lézt po čtyřech v Simandlových filmech jen v dolech? Co takhle jednou v cukrárně, květinářství....nebo IT oddělení! Už asi vím, proč se na to dívám :-)(29.1.2011)

• PetrPan2

Hutné béčko s dílničky Lloyda A. Simandla, které sem po vydatných recenzích v Blesku prostě musel vidět... jen pod názvem Slave of the Realm, scéna bičování Lucky Vondráčkové... no úžasná... dolování polystyrenových kamenů už tu bylo v Simandlových předcozích veledílech.(6.4.2007)

• Fox85

Simandl podruhé a na dlouho naposledy. Až se zase budu chtít mučit, tak vím kam sáhnout(9.12.2017)

• Schuldiner

Hehehe!!! Vždy, když už si myslim, že sem viděl nejzbytečnější film v dějinách kinematografie, tak to nakonec stejně ještě něco překoná. Nahatý holky můžu vidět ve spoustě filmech.. Je vidět, že Vondráčková to asi nemá v hlavě uplně v pořádku, protože už při čtení scénáře jí muselo bejt jasný, že se jedná o ULTRA-dementní p***vinu!!!(19.10.2010)

• Ironfood

Tak tohle je opravdu po všech stránkách ubohost. I když musím říct, že scény s "těžce pracujícími" urozenými dívkami v dole mě pobavily natolik, že jsem chvíli o té jedné hvězdičce uvažoval. Děj prakticky chybí a jeho náznaky jsou naprosto dementní. Film se vlastně celý skládá z řady naprosto zbytečných scén.(6.3.2012)

• Chřástal

„Jak to udělat, aby ty holky mohly hodně lízt po čtyřech a pěkně se leskly?“ „No... mohly by třeba otročit v dolech nebo tak něco.“ „Skvělej nápad, Lloyde! Teď ještě potřebujem nějakej děj.“ „Koho?“ ______ Bože chraň, abych odsuzoval samoúčelnou nahotu nebo chabé předstírání příběhu. Nejde o to, že film je nepochybně debilní - horší je, že je to čas od času i nuda. Na Království hříchů je tak zdaleka nejlepší ten slogan (viz první věta obsahu)...(1.11.2010)

• drankeryth

Neskutocne, taky hybrid filmu som uz videl v inom filme, kde polonahe zenske chodili po styroch a dolovali striebro asi a dej bol tiez o nicom. A zas sa nezhodnem zo zaradenim filmu do zanru fantasy, akcny a dobrodruzny. Ani jeden zo spomenutych zanrov s tymto filmom to nema nic spolocne. Ani ja sam neviem, kde by som tento film zaradil. Jednoznacne patri medzi nudne filmy, ktore nemaju cloveku co ponuknut. Dej filmu plynie uplne do prazdnoty, pretoze priebeh filmu nemal ziadnu sancu sa niekam pohnut dalej a len sa zabaral cim dalej, tym viac do bezednej priepasti, skade uz nemal ziadnu sancu sa ani na jedno nadychnutie zachranit. Jedine co by sa dalo ako tak pozriet boli suboje tej zenskej menom Briana. Celkom jej to islo, aj ked sem tam zo seba robila sasa a myslela si, ze je najlepsia. To je priklad praveho egoistu, ved na konci akoze filmu aj na to doplatila, ked ju kozata Shira zabila. Na zaciatku filmu sa aj mihol taky black metalovy prvok toho horiaceho kriza, ktory sa troska podobal na slovensky kriz:))) Tvorcom to nedalo a tento horiaci prvok aj pouzily na koniec filmu. Tymto aj ukoncili cely film a odsudili ho do vecneho zatratenia:) Celkom aj bolo uchadzajuce kostymy strazi, ktore boli asi najlepsie z celeho filmu.(28.12.2011)

• mourinho

Věděl jsem, co je Simandl zač, přesto jsem to zkusil. Lucka Vondráčková trpící v zajetí, krutě týrána a bičována - to je zkrátka reklama naprosto neodolatelná! ........... No trapas....(11.11.2011)

• FOCKE_WULF

Kus poctivé filmařiny, Lloyd A. Simandl na Hrad! Lucii Vondracek (tak je uvedena v titulcích) bych neodsuzoval, hraje to co vždycky, takovou tu romantickou naivku, kozy ani frndu neukázala, tak co. Nejvíc se mi líbilo dobývání polystyrenové stříbrné rudy a její přenášení polonahými dívkami. Princezna Briana (Daniela Krhutová) mi byla vyloženě sympatická, v něčem připomínala zlou těžařskou královnu z Princezny Mononoke.(4.8.2012)

• vozralec

Snesitelná simandlovina. I na pár nahotinek došlo (vyjma ústředních stars). Králova sestra obstojně zacházela s mečem. Lucie Vondracek si zřejmě jen chtěla přivydělat a úplně se neztrapnit, což se povedlo.(4.12.2014)

• Godhaj

,,To ti nevadí zvuky bičování takhle blízko?“ Lucie Vondráčková sice dle slov distributora skutečně trpí pod ranami biče, většího utrpení se však dočká divák, který si předsevzal tento filmový klenot shlédnout. Tento film je totiž ještě horší než Arianin souboj. Nejhorší jsou asi natahované záběry z dolů na polystyren, kde se sice sem a tam plahočí krásné polonahé dívky, a přesto je to hrozně nudné. Scénář opět vykouzlil několik opravdových perel, většinu času je ale složen z blekotání typu: bůh, království, potomci, manželka atd. O nějakém ději nemůže být vůbec řeč, protože veškeré dění se odehraje v závěrečných deseti minutách, zbytek je prostě vata.(25.6.2014)

• Prubner

Něco jako děj se objevuje jen na začátku a na konci, čas mezi tím je vyplněn šermováním, bičováním dívek (které to asi moc nebolí, protože vůbec nereagují) a záběry polonahých holek těžících v dole polystyrenové kameny. Lucie Vondráčková vypadá, jako by jí nikdo neřekl, co má dělat. Jedinou pochvalu zaslouží Daniela Krhutová, která si svou záporačku užívá a jediná předvádí něco, co se dá nazvat herectvím.(5.10.2018)

• misa kulicka

Scénář - mizerný, režie - slabá, celkový dojem - slabota. Nejlepší byly šermířské souboje. Jen se divím těm hercům, včetně Lucky Vondráčkové, že v té mizerii hráli.(6.11.2010)

• Kritak

Naprosto neuvěřitelní Fantasy svět kde rytíři v těžké zbroji padají jako mouchy všechny ženy vypadají jako top modelki co se NEdají zbičovat do krve,60ti kilová blondýna pošle k zemi obra,pana se pozná podle poprsí a spousta dalších úžasných věci třeba různé časové smyčky a tak :) prostě to musíte vidět s kamarády jinak to opravdu není ani trochu na koukání.(13.7.2012)

• leonskennedy

Dvě hvězdy za Lucku polonahou.(24.12.2014)