Království hříchů

• Česko Empire of Sin (více)
všechny plakáty

Lucie Vondráčková trpí pod ranami biče jako unesená princezna v česko-americké akční fantasy!
V dávnověké říši umírá král a jeho následník, korunní princ Alexander (Ryan McDonald), si musí při nástupu na trůn vybrat za ženu jednu z princezen unesených do stříbrných dolů. Princezna Alana (Lucie Vondráčková) a její družky jsou spoutány pásy cudnosti, vězněny, bičovány a krutě týrány hluboko pod zemí. Dobrodružná cesta za svobodou, kterou podnikne Alexander s velekněžkou Shirou (Rena Mero), se neobejde bez souboje se zlou Brianou (Daniela Krhutová). (oficiální text distributora)

Chřástal odpad!

„Jak to udělat, aby ty holky mohly hodně lízt po čtyřech a pěkně se leskly?“ „No... mohly by třeba otročit v dolech nebo tak něco.“ „Skvělej nápad, Lloyde! Teď ještě potřebujem nějakej děj.“ „Koho?“ ______ Bože chraň, abych odsuzoval samoúčelnou nahotu nebo chabé předstírání příběhu. Nejde o to, že film je nepochybně debilní - horší je, že je to čas od času i nuda. Na Království hříchů je tak zdaleka nejlepší ten slogan (viz první věta obsahu)... ()

NinadeL

Jeden z těch legračních Simandlových laciných filmů. Pro wrestlerku Renu Lesnar klasická produkce, pro bývalou princeznu Marii Růžičku Danielu Krhutovou poslední hřebíček do rakve normální herecké kariéry. Ale Lucie Vondráčková něco takového neměla zapotřebí, normální herci si podobné omyly vyzkoušeli v 90. letech a po roce 2000 už věděli, kde nehrát. Je minimálně k debatě, jestli je přijatelné, aby představitelka klasických víkendových pohádek na ČT souběžně hrála u Simandla, ale zřejmě to brala jako přípravu na Jakubiskovo Post Coitum a křečovitou snahu změnit žánr. ()

kaylin odpad!

Taková zbytečná masturbace nad tím, jak jsou ženy ponižovány a je jim ubližováno. Je to směšné a navíc i nudné, což je už opravdu ubohé. Dlouhé scény, kde se naprosto nic neděje, a kde ani nic pořádně nevíte. Tohle je takový rádoby erotický paskvil. Ano, potěší ženy s přírodními vnadami, ale proč sledovat kvůli nim takovou zbytečnost? Sledoval jsem jen pro přítomnost českých herců, která je také směšná. ()

kaposlav

Erotický? Viac erotiky spravím s prepáčením na veľkej potrebe na hajzli. Po podradných filmoch o hovne ako Post Coitum a Bathory v ktorých učinkovala Vondráčková som narazil na "úžasne" a ešte aj "erotické" dielo Království hříchů. Že sa nechá na takéto hovadiny ukecať. ()

PetrPan2

Hutné béčko s dílničky Lloyda A. Simandla, které sem po vydatných recenzích v Blesku prostě musel vidět... jen pod názvem Slave of the Realm, scéna bičování Lucky Vondráčkové... no úžasná... dolování polystyrenových kamenů už tu bylo v Simandlových předcozích veledílech. ()

Brandon odpad!

Nechápu, proč se shity točí a proč já se na něj dívám. Navíc, to ty polonahý zpocený holky musejí lézt po čtyřech v Simandlových filmech jen v dolech? Co takhle jednou v cukrárně, květinářství....nebo IT oddělení! Už asi vím, proč se na to dívám :-) ()

Ironfood odpad!

Tak tohle je opravdu po všech stránkách ubohost. I když musím říct, že scény s "těžce pracujícími" urozenými dívkami v dole mě pobavily natolik, že jsem chvíli o té jedné hvězdičce uvažoval. Děj prakticky chybí a jeho náznaky jsou naprosto dementní. Film se vlastně celý skládá z řady naprosto zbytečných scén. ()

F.W.Colqhoun

Vida. Nejvyšší kněžka se změnila v otrokyni. To je kouzlo, co? Viděno s českým dabingem, ale nemám pocit, že se to na filmu negativně podepsalo. Pro ty, kteří se o Království zajímali ze stejného důvodu jako já: Lucie Vondracek dostává bití na 42:59. Film popisující produkční rutinu společnosti North American Pictures by mohl být trhák jako něco od T.P. Andersona. Dny a noci jsou tu ale hříšné vlastně dost málo. Ze záhybu tógy občas vypadne ňadro, většinou pohlednější exemplář, žádné masité tinto-brassovky s hektarovými výměry dvorců, ale jde v podstatě o velmi cudný film. Frndu zahlédnete jen za cenu pixel-huntingu. Království za full frontal. Někteří herci nejenže nedokáží hrát svou roli, ale nezakryjí ani trapnost z podílu na své účasti zde. Vážně to bere jen profesionálka Vondráčková a maniakální Krhutová (RIP). To málo erotična (a laciná příležitost ke škodolibosti) je to zhola jediné, co divák obdrží. Z filmů jako Království hříchů tušíte stejnou měrou lásku k filmu (amatérismu navzdory!) i nenávist. Co se může Shimandlovi honit hlavou, když sleduje na kabelovce opravdový film, třeba Krásku dne nebo Lolitu?. Já to z tebe vytluču, i kdyby to mělo trvat celou noc! ()

Schuldiner odpad!

Hehehe!!! Vždy, když už si myslim, že sem viděl nejzbytečnější film v dějinách kinematografie, tak to nakonec stejně ještě něco překoná. Nahatý holky můžu vidět ve spoustě filmech.. Je vidět, že Vondráčková to asi nemá v hlavě uplně v pořádku, protože už při čtení scénáře jí muselo bejt jasný, že se jedná o ULTRA-dementní p***vinu!!! ()

Adramelech odpad!

Je to taková BDSM pohádka pro třináctileté. Scénář je na hranici slabomyslnosti. Jeden z pádných důkazů úpadku porevoluční české kinematografie. Je s podivem, k čemu se čeští herci propůjčí. A také je vidět, co si o nás lidé na Západě myslí. Na druhé straně je třeba haranty vzdělávat už od mládí. To jsem takhle jednou, již před nějakým tím rokem, šel s přítelkyní na Hell Party. Ona s sebou přivedla svoji tehdy sedmnáctiletou nevlastní sestru, aby se také poučila. Zeptal jsem se slečny, jestli si s sebou vzala obojek a vodítko, protože takhle mladé holky tam volně pobíhat nesmějí. „Když se některá utrhne ze řetězu, tak ji napíchnou na hák a pověsí ke stropu, však uvidíš.“ Ale koukám, že už jsem se zase nějak rozkecal... ()

mourinho

Věděl jsem, co je Simandl zač, přesto jsem to zkusil. Lucka Vondráčková trpící v zajetí, krutě týrána a bičována - to je zkrátka reklama naprosto neodolatelná! ........... No trapas.... ()

drankeryth odpad!

Neskutocne, taky hybrid filmu som uz videl v inom filme, kde polonahe zenske chodili po styroch a dolovali striebro asi a dej bol tiez o nicom. A zas sa nezhodnem zo zaradenim filmu do zanru fantasy, akcny a dobrodruzny. Ani jeden zo spomenutych zanrov s tymto filmom to nema nic spolocne. Ani ja sam neviem, kde by som tento film zaradil. Jednoznacne patri medzi nudne filmy, ktore nemaju cloveku co ponuknut. Dej filmu plynie uplne do prazdnoty, pretoze priebeh filmu nemal ziadnu sancu sa niekam pohnut dalej a len sa zabaral cim dalej, tym viac do bezednej priepasti, skade uz nemal ziadnu sancu sa ani na jedno nadychnutie zachranit. Jedine co by sa dalo ako tak pozriet boli suboje tej zenskej menom Briana. Celkom jej to islo, aj ked sem tam zo seba robila sasa a myslela si, ze je najlepsia. To je priklad praveho egoistu, ved na konci akoze filmu aj na to doplatila, ked ju kozata Shira zabila. Na zaciatku filmu sa aj mihol taky black metalovy prvok toho horiaceho kriza, ktory sa troska podobal na slovensky kriz:))) Tvorcom to nedalo a tento horiaci prvok aj pouzily na koniec filmu. Tymto aj ukoncili cely film a odsudili ho do vecneho zatratenia:) Celkom aj bolo uchadzajuce kostymy strazi, ktore boli asi najlepsie z celeho filmu. ()

FOCKE_WULF

Kus poctivé filmařiny, Lloyd A. Simandl na Hrad! Lucii Vondracek (tak je uvedena v titulcích) bych neodsuzoval, hraje to co vždycky, takovou tu romantickou naivku, kozy ani frndu neukázala, tak co. Nejvíc se mi líbilo dobývání polystyrenové stříbrné rudy a její přenášení polonahými dívkami. Princezna Briana (Daniela Krhutová) mi byla vyloženě sympatická, v něčem připomínala zlou těžařskou královnu z Princezny Mononoke. ()

Godhaj odpad!

,,To ti nevadí zvuky bičování takhle blízko?“ Lucie Vondráčková sice dle slov distributora skutečně trpí pod ranami biče, většího utrpení se však dočká divák, který si předsevzal tento filmový klenot shlédnout. Tento film je totiž ještě horší než Arianin souboj. Nejhorší jsou asi natahované záběry z dolů na polystyren, kde se sice sem a tam plahočí krásné polonahé dívky, a přesto je to hrozně nudné. Scénář opět vykouzlil několik opravdových perel, většinu času je ale složen z blekotání typu: bůh, království, potomci, manželka atd. O nějakém ději nemůže být vůbec řeč, protože veškeré dění se odehraje v závěrečných deseti minutách, zbytek je prostě vata. ()

vozralec

Snesitelná simandlovina. I na pár nahotinek došlo (vyjma ústředních stars). Králova sestra obstojně zacházela s mečem. Lucie Vondracek si zřejmě jen chtěla přivydělat a úplně se neztrapnit, což se povedlo. ()

Caa odpad!

Takový krásný porno by to bylo, kdyby ovšem někdo všechny ty pornoscény nevystříhal, takže zůstal jen fakt nepovedený pokus o děj. ()

Pitryx

Velmi dobrý céčkový film. Dávám deset za hudbu a rozhodně dvacítku těm holkám, které byly stále krásně čisťounké i v dolech, s absolutní absencí jediného zrníčka prachu. Také jejich pracovní tempo bylo přímo vražedné. Sranda mňo. Ovšem jinak je to opravdu děs běs, hlavně to neherectví. U bičování jsem se zcela jistě hihňal poprvé. * A PŮL ()