darkrobyk

-Bože, všude jsou kusy masa! Masa! - Jasně, a taky vnitřností, ale strašidelné to není ani trochu. Místní děvečky jsou sice vcelku pohledné, jenže po většinu času jen ječí a pobíhají z místa na místo. Hlavní postavu představuje mladý strážník, takový moula, co se nechá zacvaknout do vlastních želízek. Ale když je postřelený do nohy, tak kulhá jen chvilku a pak najednou běhá statečně jako laňka....a když se rozpone, opět předvede statečné kulhání. Plusem je, že příšerky nejsou digitální, nýbrž odporně gumové...aspoň že tak.  Ani zkrácení na polovinu by tomuhle užvaněnému céčku moc nepomohlo. Až poslední čtvrtina dostala trochu švih, byť komičnost převládá. A konec? To nejsou pootevřená vrátka, to jsou vrata dokořán. ()

drankeryth

Uspesne som dopozeral tento film a aky je moj konecny verdikt? Nie moc lichotivy a ani moc katastroficky. Je to taky podpriemer, kde to vsetko pokazilo celkove prevedenie deja filmu, ktory sa unasa na netalentovanej vlne odflaknutosti. Hlavne ta doprovodna hudba mi pekne liezla na nervy, vhodna tak akurat do podvratneho striptizoveho baru. Maska Chupacabra nevyzerala vonkoncom zle, skor sa im podarila, len bola skoda, ze sa mu nedostalo viacej priestoru pre jeho utoky. Az pri konci filmu sa mu dostalo viacej priestoru a troska aj ukazovali o com ten film vlastne aj ma byt. Na filme by to chcelo viacej zamakat, aby z toho nevzniklo nieco groteskne, ako v tomto pripade. Podla mna dost caste opakovanie slova Fuck, nie je to prave orechove, aby z toho vytrieskali solidny hororik. Tade urcite cesta nevedie. ()