• Rhed

Ačkoliv jsem fanouškem G. Lanvina už od dob Specialistů a Pochodu ve stínu, tentokrát tvůrci šlápli s jeho obsazením poněkud vedle. Ani druhý Gérard dvakrát nepřesvědčil.(29.6.2009)

• AntonG.

Zoufale nudné, nezábavné, neoriginální a trapné. O nesympatickém Lanvinovi v hlavní roli se radši ani nebudu více zmiňovat.(29.6.2009)

• Smok

Nech dá ruku hore ten, komu z obtlstnutého Žérarda Depardié nebolo v tom pásikavom oblečku s klobúkom a fúzikmi na tyčku. To, že tu navyše hral týpka, ktorému všetky ženské postavy na počkanie pchali svoj rozmnožovací orgán pod nos, tak to už je asi len zlý žart. Silne nezmyselná komédia...(4.3.2010)

Rozhodně to nebyla zábava tak obřích rozměrů, jaké měl Michel Galabru. Proboha jak mohl četník ze St. Tropez takhle ztloustnout. To snad není ani možný, vždyť vedle něj vypadal i tlustej Gérard Depardieu jak podviživenej Somálec. Samotnej film má nevtipný odkazy na Bonda, idiotskej děj, nevtipný dialogy s vyjímkama tvořící ono pověstné pravidlo a mile přiblblou postavu Gérarda Depardieho. Celkově je film tak na dvě hvězdičky. Třetí hvězdičku dávám právě za tlustýho Galabra, protože v době kde se propaguje hubenost takovým způsobem, že pro holky se stala vzorem sexy postavy smrtka na pražským orloji, jde tenhle chlap evidentně proti všem modním sexy trendům a to se mě moc líbí.(2.7.2007)

• gabin(a)

Velké zklamání! Taková jména, hlavně můj milovaný Michel Galabru, a taková....průjem. A to jsem nekritický frankofil. Snad jsem to ani neměla vidět.(11.2.2010)

• - Natočeno dle povídky autora největších francouzských bestsellerů, Frédérica Darda. (Karlos80)