Reklama

Reklama

Obsahy(1)

San Antonio (Gérard Depardieu) je po nevydařené akci propuštěn svým šéfem z řad policie. Ale brzy se situace změní, když zmizí záhadně francouzský prezident. Reakce ministra obrany zní: San-Antonio je jediný, kdo může situaci zachránit. Má 48 hodin a tajné komando, aby nalezl hlavu státu. Je mnoho teorií jeho zmizení: teroristi, bezohlední lupiči, mezinárodní dealeři, nečestní politici, ale i krásná žena s velmi přesvědčivými argumenty... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (15)

Jamal 

všechny recenze uživatele

Čím dál tím víc začínám věřit, že francouzské komedie se točí jak na bežícím páse ( a bohužel většinou nestojí ani za řeč ). Nepomohou mu ani zvučná jména, prostě humor francouzské komedie opouští. I když jsem u toho neusínal, rozhodně jsem se ani nebavil, byl to film ale nenáročný, snadno se na něj dá zapomenout. Vtipné scény s tím jak orálně uspokojuje ve filmu každý každého a San Antonio ( jako parodie na Jamese Bonda ) jezdí v Morganovi ( takové to divné auto ). No a Gérard - od toho jsem čekal víc, ne jen, že polovinu své role projí, ale také, že se u něj alespoň párkrát zasměju. No nevadí budu si na takové filmy asi muset zvyknout. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Rozhodně to nebyla zábava tak obřích rozměrů, jaké měl Michel Galabru. Proboha jak mohl četník ze St. Tropez takhle ztloustnout. To snad není ani možný, vždyť vedle něj vypadal i tlustej Gérard Depardieu jak podviživenej Somálec. Samotnej film má nevtipný odkazy na Bonda, idiotskej děj, nevtipný dialogy s vyjímkama tvořící ono pověstné pravidlo a mile přiblblou postavu Gérarda Depardieho. Celkově je film tak na dvě hvězdičky. Třetí hvězdičku dávám právě za tlustýho Galabra, protože v době kde se propaguje hubenost takovým způsobem, že pro holky se stala vzorem sexy postavy smrtka na pražským orloji, jde tenhle chlap evidentně proti všem modním sexy trendům a to se mě moc líbí. ()

Reklama

dyfur 

všechny recenze uživatele

.....francúzska komédia stráca to francúzske....toto je taká francúzska komédia so silným americkým závanom...pozerateľné,má to pár vtipných momentov,ale celkovo stále to niekde ide a vlastne ani neviete kde a prečo.... Gérard Depardieu opäť vo dvojici s hlavným hrdinom-tu už vzhľadom na vek a fyzično už ako tá komická polovička....no a Michel Galabru-úloha nič moc ,ale potešilo,že vôbec bol vo filme.... ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Nevím, jestli je to komedie či parodie, ale asi od každého trochu. Každopádně se v humoru netlačí na pilu, takže každá sranda přirozeně vynikne z děje. Gérard Lanvin v roli policajta jehož dějství je takřka bráno vážně a k němu komická figurka, věčný erotoman, jinak kolega v podání Gérarda Depardieua. Snímek je poklidný, ale jako komedie funguje. Touto dvojicí sice tvůrci nepřinášejí nic nového, ale nakonec proč ne. Za břicho se smíchy nikdo popadat nebude, nudný však také není. Jako odpočinkový film lze doporučit. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Holohlavý ale hlavně neuvěřitelně obtloustlý policejní šéf Michael Galabru, hláškovitý-živočišný policajt Gérard Depardieu a charismatický Gérard Lanvin jako Antonio. Francouzská parodie na bondovky, akce sem, akce tam ale i tak tento pokus (sice to není už stará dobrá francie ze 60-80 let) stojí za zhlédnutí, zejména díky pěknému prostředí, luxusním exteriérům a docela dobrým hláškám.. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Natočeno dle povídky autora největších francouzských bestsellerů, Frédérica Darda. (Karlos80)

Reklama

Reklama