Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jack Falen (Dennis Hopper) se vrací z Vietnamu s netradičním úkolem. Střeží převážené tělo svého mrtvého kamaráda, který má být pohřben v Kalifornii. Ve vlaku se zamiluje do milé a laskavé vysokoškolské studentky. Jejich rodící se vztah však neustále narušují Jackovy vzpomínky na válku. (TV Barrandov)

Recenze (3)

SAINTS 

všechny recenze uživatele

Je to jedna zvlašna,bizarna a strašidelna cesta vlakom.Je to symbolicka cesta štastia,humoru,priatelstva,žiadostivosti,lasky,nenavisti,zufalstva,viny,zrady a smrti.Cesta Ameriky cez roky vojny vo Vietname. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Dennis Hopper cestuje vlakom, zamiloval sa do krasnej dievciny a preziva romantiku. Pod Romantikou tu nemyslim Cigansku Antiku, ale plnohodnotny vztah  on + ona. Narusene je to neprijemnymi vojnovymi spomienkami   : 75 % ()

Reklama

rivah 

všechny recenze uživatele

Rozhlas ohlašuje dohody o konci vietnamské války a Hopper v uniformě odváží rakev s padlým kamarádem vlakem přes celou zemi, setkává a baví se se spolucestujícími, zejména mladičkou dívkou, vzniká vztah. Do jeho vědomí vtrhávají hrůzné představy a vzpomínky z války, on reaguje téměř pomateně..Autenticky působící děj díky charismatu Hoppera. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama