poster

Kometa

 • USA

  Tycus

Akční / Dobrodružný

USA, 1999, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Wacoslav1
  **

  Na zem se riti kometa Hopper ma kryt a plan hlavni hrdina hlasky a pekelny prehled je to beckova ptakovina to rozhodne ale na rozdil od jinych monster projektu si to aspon na nic nehraje...(18.8.2013)

 • vegetol.mp
  *

  Klasický béčkový blábol, který se snaží parazitovat na různých Drtivých dopadech a Armageddonech. Hlavní mužkou roli vůbec nehraje Dennis Hopper, ale televizní herec Peter Onorati. Ten se tu jako novinář Jake snaží odhalit komplot, který se točí kolem komety blížící se k zemi. Nudný děj a triky rozdílné úrovně, které pak producent Andrew Stevens použil i ve svých dalších filmech. Jen pro skalní fanoušky Dennise Hoppera. --- Na VHS vyšlo od Intersonicu jako Kometa.(15.1.2010)

 • Ertai
  odpad!

  Strašný škvár, hlavní hrdina je absolutní nesympaťák, triky k smíchu. Scénář hrozný, tváří se to jako katastrofický film, ale cca 75% filmu se odehrává jakože v podzemním komplexu, kde dojde k několika vysoce dementním přestřelkám a bitkám. Hopper nemá co hrát, tak se aspoň snaží vypadat cool, předpokládám, že neměl tou dobou na chleba.(24.8.2010)

 • Mates Hradecky
  odpad!

  Vydáno na VHS pod názvem Kometa.(9.12.2014)