Krvavé stopy

Krvavé stopy

Horor / Thriller

USA, 2004, 93 min

• Phobia

V lesích kolem Vidlákova se ztrácejí lidi a tak má místní šerif a jeho parta pohůnků o zábavu postaráno. Zvláště poté, co k problémům s pohřešovanými přibude ještě jeden mladý exhibicionista s velmi vážnou poruchou srážlivosti krve. Celý film (tedy tu část, než jsem usnula) pobíhají strážci zákona jak bezhlavá kuřata, z hemofilika-nudisty prýští tělní tekutiny a odpudivé blikající vize, do toho se motá vrah a jeho oběti... a mě nezbývá, než tenhle nízkorozpočtový horůrek označit za režijně nezvládnutý maglajz s přizabitým potenciálem a místy humorným scénářem. Hvězdičku za vcelku atmosférické exteriéry a hvězdičku za snahu pro všechny, s výjimkou střihače a režiséra. 39%(2.8.2011)

• MM_Ramone

Tak som si dnes pozrel ďalší béčkový americký horror. "Krvavé stopy". V roku 2004 ho podľa vlastného scénara natočil televízny režisér Sheldon Wilson. Je to nízkorozpočtový snímok, ktorý má síce aký taký náznak atmosféry, ale viac menej je to nuda. Réžia je nevýrazná, scénar rozháraný, herci nič moc a kamera úplne príšerná. Je to jeden z tých horrorových titulov na ktorý veľmi rýchlo zabudnem a o pár dní už ani nebudem vedieť či som ho videl alebo nie. **(14.8.2017)

• danny_21

Béčková podívaná o jednom šerifovi, který prostě nechtěl vypadnout ze svého zapadákova a to co ho přesvědčí je náhle se zjevivší červený ťulpas na stanici a který spustí celou tu menstruační rudou pojebanici. I když pokud je pravda, že těch zelených papírků moc nebylo, tak jeden může konstatovat, že výsledek odpovídá :-) - 30 %(30.12.2015)

• Shit

Tenhle film moc nesplňuje to co se od hororů očekává a to je že se budete bát, je sice pravda že se tvůrci o něco takovýho jako je lekačky pokoušeli, ale na mě to nšjak neplatilo, ale aspoň jsem občas byl trochnu napnutej, i když to moc častej jev nebyl. A neni tam ani to, co jsem od filmu očekával a to nějaký pěkný vraždy a nechutný záběry, všechno to je takový klipovitý a neni pořádně nic vidět, až na konec na kterým se vyřádili a bylo to celkem brutální, jediný čim se moc nešetřilo je krev, tý jsou tam opavdu hektolitry a stříká a teče odevšad, ale to přece jenom nenahradí atmosféru a napětí, který tady moc nejsou(22.5.2005)

• Olík

V malém ospalém městečku (jak příznačné pro béčkové horory) se zničehonic na prahu policejní stanice objeví neznámý mladík, na němž je v celku problém najít místo, které není pokryté krví. Skutečnost se má tak, že jeho náhlý příchod souvisí s rok starou brutální vraždou. No horor, neřekl bych - spíš takový lehce mysteriózní thriller, v kterém se s každým litrem krve, který přidají tvůrci k dobru, vytrácí pointa více do ztracena. Nu což, další béčko do sbírky, ale ke cti mu jest, že s celkem originální zápletkou.(15.4.2011)

• - Film bol natáčaný v okolí Los Angeles. Konkrétne na miestach Topanga Canyon, San Gabriel Damn a Sanna Ranch. Filmovanie trvalo 21 dní. (Jello Biafra)

• - Počas úvodných titulkov vidíme záber ženského tela, ktoré je pokryté drobnými muškami. Dotyčné telo v zábere patrí herečke Natalie Avital (Darby), ktorá mala počas natáčania celej scény na sebe okolo 5 000 ovocných mušiek. (Jello Biafra)