Hon na čarodějnice (TV film)

Witch Hunt

Krimi / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1994, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

• Oskar

Pohádka? Parodie? Detektivka? Metafora mccarthismu? Vykrádání děl Miloše Macourka? Pocta literární fantastice? Poslední "návrat" Normy Desmondové? Naprostá hovadina. Ale roztomilá. 30 %(3.5.2004)

něco na způsob Phila Marlowea zasazeného do prostředí magií ovlivňovaného světa. celkem zajímavá upomínka na detektivky s drsným detektivem.(26.1.2006)

• Fingon

O dost slabší pokračování snímku Cast a Deadly spell, tentokrát s Dennisem Hopperem. Přesunuli jsme se do následujícího desetiletí, evokace dobových filmových klišé už bohužel není tak úspěšná jako minule.(26.3.2011)

Scénář : Joseph Dougherty. Kamera : Jean-Yves Escoffier. Hudba : Angelo Badalamenti. Hrají : Dennis Hopper jako H. Phillip Lovecraft. Ve světě, kde magie opravdu funguje, vyšetřuje soukromý detektiv vraždu vlivného filmového producenta..... Magické, příjemné, drsné.(28.7.2011)

Pro někoho,kdo má rád Hollywood 40. a 50. let to byla celkem pěkná podívaná. I když příběhově nic moc. Mělo to fajn atmosféru a Hopper jako drsný detektiv taky dobrej. Magie do toho zakomponovaná byla příjemné zpestření.(17.2.2019)

• Bozvav

O dost slabší jak film Přežít. Námět i scénář podobný, ale chybí tomu jednak kvalitnější obsazení, jednak výpravnější vizuál, lepší dialogy a v neposlední řadě je na škodu to, že tento snímek se bere až příliš vážně. Za mne průměr průměru.(10.12.2017)