Bridget Jonesová - S rozumem v koncích

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Německo / Irsko, 2004, 108 min

Tak nevim no, zdanlive tu neni nakej podstatnej rozdil oproti prvnimu dilu, ale uz to zkratka neni ono. Renee je sice furt stejne "ve forme" a Firth je pekne prkennej a obcas to osvezi Hugh Grant s nakou slusnou hlaskou, vetsinou o mrdani, ale precejen tu uz vicemene neni soupereni a resi se jen vztah Bridget a Marka a nutno priznat, ze se to celkove dost tahne. Obcas tu je sice nejakej slusnej vtip a Bridget neni tak vymastena, jak jsem podle komentaru cekal, ale proste to nema ten svih, tudiz jsem se bavil o dost mene nez u prvniho dilu, proto jen 3*.(21.10.2007)

O dost slabší než jednička, přesto jsem se celkem bavil!(11.5.2005)

Pokračování kultovního příběhu šílené třicátnice Bridget. Musím říct, že lepší než Deník Rozum v koncích není, mnohdy mi i přijde až moc velká snaha se připodobnit prvnímu dílu (viz opětovná rvačka Marka a Danielem) trochu kompozici příběhu kazí.Na druhou druhou stranu film obsahuje 100% Bridget, jejích nesmrtelných hlášek a nezapomenutelných Bridgetovských modelů.Prostě bomba i když oproti jedničce trošku menší.(23.12.2007)

• Se7enteen

4/10(2.9.2008)

• Marys

Nič moc. Sem-tam úsmevný, no predovšetkým priemerný, ničím neoslňujúci film. Odfláknutá práca podľa môjho názoru.(12.9.2009)

• cherita

Jediný způsob, jak se vypořádat s tímhle křečovitým pokračováním, je předstírat, že vůbec neexistuje. Colin a Hugh dostanou každý po jedné hvězdičce, zbytek nestojí za nic.(27.3.2011)

Až si tak někdy říkám, zda-li to pokračování nebylo zbytečné.(10.6.2012)

Ani druhá časť knihy nebola taká dobrá ako jednotka. Ale film bol ešte horší. Niektoré vtipy sú dobré a človek sa zasmeje (scéna v lekárni), ale väčšina filmu je len o gagoch, ktoré vo väčšine hraničia so stupidnou komédiou s Lesliem Nielsenom. A myylím si, že už tam nebola taká chémia medzi Markom a Bridget ako v jednotke...Škoda celého filmu, lebo s takými hviezdami sa dal urobiť skvelý film.(22.11.2004)

Mě se dvoka líbila stejně jako jedička. Celý film se sice bere jiným (někdy až zcela opačným) směrem, ale pořád je to komedie o trhlé Bridget, která vždycky něco pokazí... Dvojka už sice není tak pravdivá, ale je bláznivější a šlape o něco rychlejším tempem. Někomu se to líbit bude, někomu ne. Já patřím k té první skupině.(15.1.2005)

zadna slava. po 1 samozrejme nemuzeme cekat obdobny vykon. bohuzel doslo ke snaze delat jeste lepsi a vtipnejsi vtipy, coz kolikrat pusobi dost trapne a neumetelsky. scena v lekarne byla sice bravurni, ale celkove se to blizilo smatlanym (jak dejove, tak drogove :) teenagerskym komediim.(2.12.2005)

• masiko

Otravná Zellweger podruhé, teď ještě odpornější než kdy dřív.(16.7.2009)

• Wishkah

Slabší a vcelku zbytečné pokračování.(8.2.2010)

• Marina111

Pre všetkých, čo považovali prvý diel za kulotvý, muselo byť toto divné, niekedy naozaj silené a veľmi často už len trápne pokračovanie sklamaním ...(23.3.2012)

• J*A*M*A*L

Dvojku už jsem ani nechtěl vidět, ale já pitomec si to zapnu a další hodinu a k tomu 48 minut jsem se týral mučil a chcípal nudou.Mohl jsem radši strávit krásnou noc se svými přáteli, ale ne já koukám na toto blbost doufám že se s ní už nesetkám.(3.9.2012)

• Paldiny

Veľa nudy a málo Hugh Granta. Ten, keď sa rozbehne, o zábavu je postarané ("Co je to ? Velký vůz. A tamto ? Nejaká blbá hvězda, která tu je milión let a každému je u prdele“). Inak pokračovanie hodné skôr podtitulu „S nápadmi v koncoch“. Dejovo o ničom, Bridget robí reportáž, Bridget je zaľúbená, žiarli, rozchádza sa, Bridget stúpi do starej známej rieky a dáva sa znovu dokopy. Ľahkosť originálu je fuč, tu sa len varí z vody a umelo naťahuje zbytočnými odbočkami do Vietnamu, alebo akože lesbickým zvratom. Aspoň tu nie je toľko trápnych momentov ako pri pátraní po oteckovi z tohto roku. Hodnotením ale remíza, za ktorú body nerozdávam.(27.12.2016)

Stejně jako první Deník Bridget Jonesové jsem jako malá holka měla hrozně ráda i jeho pokračování. když se ale teď na film dívám, pořádně nedokážu pochopit proč. Humor se docela solidně vytratil, vtipné scény vystřídaly spíš scény trapné, z romantiky zůstaly jenom hádky a celkově část z uvězněním mě přišla jako záplata na chybějící nápady ... Nehledě na to, že kromě nedostatku humoru byl taky vcelku velký nedostatek Hugha Granta :) ... Přece jenom jsem se ale u některých scén a hlášek pobavila, navíc bych tvůrcům ráda poděkovala za další rvačku mezi Colinem a Hughem, protože i přes to, že "opakovaný vtip není vtipem", byla tato scéna jednou z mých nejoblíbenějších :) ... Herecky vynikající, příběhově ale bohužel průměrné ...(8.5.2017)

Stále super monology a osobitost příběhu, ale zbytečně moc hloupostí, umělých konfliktů, od půlky náhlé užívání sprostých slov a vůbec. S prvním dílem se to srovnávat nedá, ale má to svou hodnotu. 70%(2.6.2018)

• Tomislav

Podle mě je tohle podvod na divákovi, kterému se líbila "jednička". Zatímco v prvním díle je Bridget celkem normální ženská, na kterou se jen lepí trapné situace. Ve dvojce se Bridget změnila v blbou trubku, která neumí normálně chodit, oblékat se nebo se normálně tvářit. S tou svojí věčně našpulenou kušničkou si koleduje o pár facek. Člověk se pak ptá, co na tý ženský ty dva vlastně vidí a co je na ní tak sexy. Dějově je to neuvěřitelně prázdná slátanina, kde není nouze o laciné zvraty...Thajské vězenkyně s perfektním make-upem a slangovou angličtinou?... to už je vážně trochu moc. Dvě hvězdy snad jen za to, že jsem se občas přeci jen neubránil smíchu.(19.11.2004)

Na rozdíl od první Bridget je tahle méně vtipná a méně sympatická. Taky mi dost chybělo víc prostoru pro její (z prvního dílu oslnivé) přátele včetně "fakující" kamarádky, která tady mluvila málo a slušně :) ... Kdo má doma DVD a viděl bonusy, musí jenom nechápavě kroutit hlavou.... Proč ty (skoro by se dalo říct nejlepší) scény dopadly na dno střižny ? Rozhovor Bridget s hercem Colinem Firthem mě fakt dost dobře pobavil :)(1.4.2005)

Po úspěšném prvním dílu, který se mi velice líbil, jsem nemohl přehlédnout, že do kin přichází dvojka. Trpělivost čekání na pokračování se dostavila v podobě úžasného pocitu, který jsem z tohoto snímku měl. Některé vtipné scény my určitě ještě dlouho utkví v paměti. Ať už to byla scéna ze sjezdovky, či z B. požití houbiček. Nebylo by to ovšem ono, kdyby ve filmu byly jen vtipné pasáže bez romantické zápletky, kde se opět objevují dva sokové usilující o lásku Brigit. Tajně jsem doufal, že vše dobře dopadne a Bridget se vrátí ke svému vyvolenému. Fantastický film, který vám zaručeně zvedne náladu.(13.4.2005)

O hodně slabší než jednička.. v zásadě jen převařené gagy a přehrávaná potrhlost Bridget.. ale i tak se člověk zasměje..(20.12.2006)

1 6 8 9 10 11 12 13 14 16 21