Vdaná snoubenka

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

• Eseter

Vdaná snoubenka má obsazení, které mě moc nezaujalo (ani na Colina F. v tomto typu filmů nejsem moc zvědavá) a hlavní zápletka už vůbec ne. Přesto jsem byla vcelku mile překvapená. Uma Thurman mě celkem bavila, její partner už moc ne. Jako film na jedno zhlédnutí, když je nuda, je tento snímek dobrý. Škoda jen že se příběh více nesnažil vyhnout dějovým klišé.(19.2.2013)

• m.krudenc

Roztomilá romantická komedie, která nepřináší vůbec nic nového, je předvídatelná....k tomu nasazuje klasický sladkobolný závěr.. nejvíce tomu asi ubližuje pocit, že víte co se zrovna stane, jak to dopadne, takže to ve vás nic nenechá a můžete si pouze odškrtnout, že jste tuhle roztomilou sračku viděli. No prostě roztomilá romantická komedie.(5.7.2015)

Taká romanticka hovadinka, pričom každý vie, ako to skončí. Mne inak nesympatická Uma sa tu dala zniesť, aj keď najväčšie husle tu (prekvapivo nie Colin) hral Jeffrey Dean Morgan, nakoľko mu postava ponúkla zaujímavý priestor zahrať si tročku extentrického "pomstychtivca". Originalitou to síce nesršalo, ale za prešľap by som to nepovažoval. 3*** a 61,029%(28.12.2015)

Síce totálne gýčovitá a klišé zubami nechtami sa držiaca romantická komédia, no aspoň s originálnym nápadom, kde pomsta hrá prím. Len ľadovo vyzerajúca Uma Thurman na mňa vždy pôsobí totálne asexuálne a vôbec sa mi nehodí do úloh zamilovanje doktorky lásky alebo superbývalej (My super ex-girlfriend). Inak pohoda na jedno pozretie.(15.1.2011)

• nash.

Zápletka slibovala mnohem víc než z ní nakonec bylo vymáčknuto. Navíc protivný primitiv a protivná blondýnka věru nevytvořili pár, kterému by člověk držel palce, zejména když se sešli v tak nezábavné a neromantické romantické komedii. I ten Colin v roli kultivovaného dobráka, který se bez boje nechá vyšoupnout ze hry, působil dojmem, že už je podobnými rolemi unavený.(25.2.2010)

• - Na začátku filmu jsou na stole dva šálky na kávu, které v prostřizích mizí nebo mění svou polohu. (Terva)

• - Jeden večer má Emma (Uma Thurman) obě ruce pomalované hennou. Když ráno u otce snídá, má ruce čisté. "Tetování" hennou ovšem vydrží nejméně 10 dní a není lehké ho smýt. (Veronikec)

• - Film byl uveden přímo na DVD díky bankrotu distribuční firmy Yari Film Group. (Terva)