Romantická komedie, která sice nijak výrazněji nenadchne, ale taky nenudí a dá se na ní v klidu podívat až do konce, aniž bych měl pocit, že to je kravina. Umu Thurman sice moc nemusím a ani ji ve filmech nějak extra nevyhledávám, ale zde měla takovou roli, kde mi naštěstí příliš nevadila. Ale Colina Firtha, toho jako herce mám docela rád už od dob filmu Láska nebeská, kde jeho příběh byl jedním z těch zajímavějších a vtipnějších, a tak jsem jeho přítomnost v této romantické komedii ocenil, škoda jen, že nedostal trochu více prostoru. No, a nakonec Jeffrey Dean Morgan, to pro mě byla velká neznámá, protože jsem ho snad ještě v žádném filmu hrát neviděl, nebo jsem si ho alespoň dosud v žádné roli nevšiml, ale zde docela příjemně překvapil a nakonec i díky jeho přičinění to nebyl tak nudný a klišovitý film, jak jsem se zpočátku obával. Jistě, děj byl předvídatelný a těžko to někdy bude v nějaké romantické komedii jinak, ale ta předvídatelnost mi zde ani v nejmenším nevadila, takže jsem si film docela užil. Tohle je ale přesně takový ten typ filmu na jedno zhlédnutí někdy večer v TV, víckrát ho vidět opravdu nemusím. Abych to zakončil, dostal jsem od filmu přesně to, co jsem očekával, ale nic navíc, a tak ho hodnotím jako průměrný, což v přepočtu znamená tři hvězdy.(16.1.2011)

Film o láske. A o tom, že láska má svoje čaro, svoje vlastné pravidlá a vymiká sa štatistickým tabuľkám a je veľkou chybou ak sa pri nej riadime hociakými teóriami. A inak príjemný zážitok, ktorý dokázal pobaviť i romanticky naladiť. A to najmä pričinením Deana Morgana ktorý to vedel veľmi decentne "roztočiť".(25.1.2010)

• pufina

Uma Thurman mi nikdy nesedla. Colin Firth ujde, ale obejdu se i bez něj - a do této role mi příliš nepadl. Bylo mi jasné, že to bude klasická romantická komedie, co nemá hlubší myšlenku a stihnu se u toho i nudit. Očekávání se mi splnila. Takže abych se přiznala, proč jsem vůbec film zapla (a ještě k tomu s dabingem) - za vším je Jeffrey Dean Morgan, kterého jsem si díky seriálu Supernatural oblíbila. A ten český dabing dokáže stále překvapit - dlouho jsem totiž neslyšela horší, brr.(11.1.2011)

• m.krudenc

Roztomilá romantická komedie, která nepřináší vůbec nic nového, je předvídatelná....k tomu nasazuje klasický sladkobolný závěr.. nejvíce tomu asi ubližuje pocit, že víte co se zrovna stane, jak to dopadne, takže to ve vás nic nenechá a můžete si pouze odškrtnout, že jste tuhle roztomilou sračku viděli. No prostě roztomilá romantická komedie.(5.7.2015)

• otík

Naprosto nudná a nesmyslná pohádka překypující totální zmateností hlavní hrdinky, která vůbec neví, koho si má vzít, do koho se zamilovat či s kým trávit zbytek života. Uma Thurman se rozhoduje mezi strohým a vždy upraveným, zajištěným Colinem Firthem nebo impulzivním, plnými doušky života si užívajícím hasičem J.D. Morganem. Zcela nevěřitelný a trapný příběh nezachrání ani slušní herci. Velká nuda.(17.2.2010)

• - Film byl uveden přímo na DVD díky bankrotu distribuční firmy Yari Film Group. (Terva)

• - Na začátku filmu jsou na stole dva šálky na kávu, které v prostřizích mizí nebo mění svou polohu. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v amerických městech New York a Greenwich. (Terva)