poster

Vdaná snoubenka

 • USA

  The Accidental Husband

 • Slovensko

  Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Autogram
  **

  Dokázal som to pozerať len kvôli Ume, ktorá bola na zahryznutie triezva aj opitá, naštvaná aj veselá. Ale tým asi všetky klady končia a zostane len chaotické tliachanie trochu prelietavej Emmy v podivnom príbehu s indickým spoločenstvom. Sladký záver sa dal čakať, len to nemuselo byť sladké zo všetkých strán.(30.1.2014)

 • David661
  ***

  Podprůměrnou komedii zachraňují herecké výkony tří hlavních představitelů a hlavně výborná Uma Thurman. Jestli se mě nějak poselství filmu dotklo? nedotklo asi v jako každé druhé romantické komedii, nedotklo . Zasmál jsem se asi dvakrát a konec mě šíleně nudil, ale co! Jeffrey Dean Morgan prostě UMÍ jíst zákusky máčené mlíkem(9.10.2011)

 • Ice123
  ***

  Film těžce balancuje mezi dvěma a třema hvězdama. Hlavní zásluhu na koukatelnosti má Jeffrey Morgan, který je prostě sympaťák s hereckým talentem a romantické komedie jsou pro něho jak ušité. Možná je trochu škoda, že Firth měl jen velice málo místa (klidně bych ho zaměnil za Umu, jelikož koukat se občas na její herecký (ne)um je vážně porod)... Jinak děj filmu je naprosto předvídaltený (ostatně tohle nemůže být bráno jako zápor, jelkož jsem ještě neviděl romantickou komedii, která by byla nepředvídatelná :( ) a hudba je místy nesnesitelná. Přes tohle všechno se ale na film koukat dá a občas vás i pobaví... vím, asi to teď vypadá jak největší brak, ale nenudil jsem se u něho ;) 50%(13.1.2011)

 • otík
  **

  Naprosto nudná a nesmyslná pohádka překypující totální zmateností hlavní hrdinky, která vůbec neví, koho si má vzít, do koho se zamilovat či s kým trávit zbytek života. Uma Thurman se rozhoduje mezi strohým a vždy upraveným, zajištěným Colinem Firthem nebo impulzivním, plnými doušky života si užívajícím hasičem J.D. Morganem. Zcela nevěřitelný a trapný příběh nezachrání ani slušní herci. Velká nuda.(17.2.2010)

 • Falko
  ***

  Ani sa mi nechce verit, ze reziser Griffin Dunne natocil skvelu komediu PROPADLI LASCE (1997), pricom tato ma scenaristicky od nej velmi daleko. Vsetko je tu tak strasne nepravdepodobne, ze sa to pomaly neda ani odpustit, ale ignoroval som vsetky negativa scenaru a jednoducho som sa bavil. Bez Umy Thurman by to uz vobec nebolo ono. Je to proste jedna z dalsich slabuckych romantickych komedii, na ktoru mozno rychlo zabudnem, ale na jedno pozretie sa da zvladnut...19.11.2008 ____ Uma Thurman - (Dr. Emma Lloyd) +++ Colin Firth - (Richard Bratton) +++ Jeffrey Dean Morgan - (Patrick Sullivan) +++ Sam Shepard - (Wilder) +++ Producentka: Uma Thurman +++ Hudba: Andrea Guerra +++ Videl v kine 18.11.2008 +++(18.11.2008)

 • - Natáčení probíhalo v amerických městech New York a Greenwich. (Terva)

 • - V scéne, keď zmoknutá Emma (Uma Thurman) príde za Patrickom (Jeffrey Dean Morgan), má ešte dole v reštaurácii pery narúžované na červeno, ale kým vyjde hore na poschodie, tak už má pery bez farby. (nirvana91)

 • - Na začátku filmu jsou na stole dva šálky na kávu, které v prostřizích mizí nebo mění svou polohu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace