Vdaná snoubenka

The Accidental Husband

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

Poster až skoro odporný, Thurmanová umí zazářit, ale ani neváhá objevit se v kdejaké kravině. A zdejších 56%? Taky ne příliš přesvědčivých - přesto - bavilo mě to, film měl skvělý sountrack, který jsem ale bohužel nikde nenašla, chemie mezi hlavními protagonisty fungovala na víc než 100%, bylo to sladké, ale ne přeslazené - prostě romantická komedie, jak má být.(28.4.2011)

Jůůů...holky (chlapům napíšu potom)...až budete potřebovat políbit od někoho, kdo vás miluje, takové jaké jste a bude vás opilou na mol na rukou nosit a bude o vás bojovat a bude hasičem a bude mít krásnej úsměv a bude mít netradiční přátele a netradiční rodinu a bude prostě Božííí, mrkněte se na tohle :). No...chlapi.......jednou jsem se v prváku málem vdala za úplně čerstvého spolužáka (asi tak 3 týdny), abychom jeho kamaráda dostali na opušťák. Týden jsme to plánovali u piva v hospodě za školou. Já bych si ho bez obav vzala, ale on se nakonec lekl a kámoše klidně obětoval. No nezabili byste ho? PS: na ten avatar ale teď nekoukejte, jo?(28.12.2015)

• wosho

Scénář vařící polévku z vody, co má nasitit milovníky romantiky se moc nepodařil. Pokud by scénaristé byli kuchaři, s jejch výplodem by neuspěli ani v hladem sužovaném Somálsku, natož na bohatem Severu. Režie je zase, pokud zustaneme u srovnávání s jídlem, takový ten pravý hospodský smažený sýr s extra mastou oblouhou a málem prošlou tatarkou. Jen to obsazení se podařilo-to bych po tak mizerném žrádle přirovnal ke třem dobře vychlazeným jedenáckám Staropramen.(20.1.2011)

• TommyDiamond

Uma Thurman mi vůbec v romantických komediích nesedí. A v tomto filmu se to jen potvrdilo. Člověk se nějak moc nenudil,ale filmu podobných tomuto je stovky. Vtip občas pokulhává a jak to nakonec dopadne mi bylo jasný už po úvolních dvaceti minutách. Ani nevim za co dávám dvě hvězdy,ale takový průser to zas nebyl. Celkově 35%(18.8.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Nechte sečtělou, studovanou a citově vyprahlou doktorku rozdávat v rádiu "skvělé" rady posluchačkám a svůj celkem solidní vztah již nemáte šanci zachránit. Paní doktorka totiž řekla, že se k sobě nehodíme a je to. Pomsta však může být sladká a hasič Patrick mě při ní dost bavil. Dokonce mě celkem bavil i praktický Richard, ale jsem kolegiální, takže jsem pro jejich dobro nepřál pomatenou doktorku Lloydovou žádnému z nich. Tak by na mne romantický snímek asi působit neměl, ale stalo se a já mu zklamání vracím svým hodnocením.(27.12.2015)

• - V scéne, keď zmoknutá Emma (Uma Thurman) príde za Patrickom (Jeffrey Dean Morgan), má ešte dole v reštaurácii pery narúžované na červeno, ale kým vyjde hore na poschodie, tak už má pery bez farby. (nirvana91)

• - Jeden večer má Emma (Uma Thurman) obě ruce pomalované hennou. Když ráno u otce snídá, má ruce čisté. "Tetování" hennou ovšem vydrží nejméně 10 dní a není lehké ho smýt. (Veronikec)

• - Film byl uveden přímo na DVD díky bankrotu distribuční firmy Yari Film Group. (Terva)