Vdaná snoubenka

The Accidental Husband

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

Normální průměrná, ničím nějak zvlášť zajímavá romantická komedie. Uma Thurman pro mě teda byla mnohem sympatičtější jako šílená Ex v superbejvalce, než tady. Colin Firth oproti Mamma mia nebo Bridgetse tu taky nebyl nic moc. Jediný, kdo se mi líbil byl Morgan, skvěle hrál, byl i vtipný a do role mi sedl. Jedním slovem - oddechovka, ale nic víc.(31.10.2009)

jednoduché neškodné oddychové. Pohoda, na ktorú sa ľahko díva. Teda, hlavná trojka sa mi pozdáva i keď som pred tým mala odpor k Ume. Colin hrá svoje klasické nič, Uma predvádza svoju krásu a milé šokové trhané reakcie a Jeffrey Morgan predstavujúci Patricka mi neskutočne pripomínal Javiera Barnema. Uuuf ale zapôsobil! :)) Inak škoda a možno fajn, že celý film sa točil iba o tradičných žvástoch o love. Fajn pre to, že občas potrebujeme počuť niečo podobného. Škoda pre to, lebo príbeh je celkom jednoduchučký a predsa aj tam vidím zádrhely napr. v "hackerstve", + nepáčili sa mi indické vsuvky a Isabella Rossellini, ktorú som doteraz brala ako dámu a nepáči sa mi zosmiešnenie tu podané. Trošku pridanej hodnoty mi chýbalo. Celkovo.. film na noc, kedy máme otupené vnímanie..(28.7.2009)

• Eseter

Vdaná snoubenka má obsazení, které mě moc nezaujalo (ani na Colina F. v tomto typu filmů nejsem moc zvědavá) a hlavní zápletka už vůbec ne. Přesto jsem byla vcelku mile překvapená. Uma Thurman mě celkem bavila, její partner už moc ne. Jako film na jedno zhlédnutí, když je nuda, je tento snímek dobrý. Škoda jen že se příběh více nesnažil vyhnout dějovým klišé.(19.2.2013)

Po všech stránkách naprosto průměrná romantická komedie. Jako většina filmů tohoto žánru ctí i Accidental Husband zavedený postup výstavby děje takže vlastně vše jde od začátku předpokládat. Na druhou stranu se sem tam objevují docela vtipné scény a zajímavé nápady. Když si k tomu připočtu Umu, která zahraje snad vše a gorilu Firtha na kterého se však dá poměrně nenuceně dívat, vynahradí mi to zmiňovanou předvídatelnost. Jednou se to dá přežít, podruhé už bych však asi čas neztrácel. Tři hvězdy. Jaký blbec by četl nebo napsal takovou knihu!(14.12.2008)

• wosho

Scénář vařící polévku z vody, co má nasitit milovníky romantiky se moc nepodařil. Pokud by scénaristé byli kuchaři, s jejch výplodem by neuspěli ani v hladem sužovaném Somálsku, natož na bohatem Severu. Režie je zase, pokud zustaneme u srovnávání s jídlem, takový ten pravý hospodský smažený sýr s extra mastou oblouhou a málem prošlou tatarkou. Jen to obsazení se podařilo-to bych po tak mizerném žrádle přirovnal ke třem dobře vychlazeným jedenáckám Staropramen.(20.1.2011)

• Uma Thurman

• - Jeden večer má Emma (Uma Thurman) obě ruce pomalované hennou. Když ráno u otce snídá, má ruce čisté. "Tetování" hennou ovšem vydrží nejméně 10 dní a není lehké ho smýt. (Veronikec)

• - Na začátku filmu jsou na stole dva šálky na kávu, které v prostřizích mizí nebo mění svou polohu. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v amerických městech New York a Greenwich. (Terva)