• Prubner

Námět vypadal slibně, ale scenárista nabízených možností skoro vůbec nevyužil. A to, co zůstalo, ještě dorazili přehrávající herci, hlavně Uma Thurman, která bohužel postrádá cit pro komiku (jo a taky už vypadá hodně odkvetle), no a neschopný režisér tomu taky moc nepomohl. Jediným kladem je sympaticky civilní Morgan, ale ten to nezachrání.(9.7.2010)

Uplne obycejna romanticka komedie, ktera jede presne podle typicke lajny a ani jednou se z ni neodkloni. Ume to ovsem naramne sekne a musim priznat, ze pan hasic je sympos. Jen Colin Firth zase chudak hraje takovyho moulu, az se divim, ze na to kyvnul. Byl jsem v pokuseni dat jen dve hvezdy, ale za svatebni veticku I´m fucked si to ten treti zarez zaslouzi:))(29.7.2009)

• Meleth

Chci zpátky tu hodinu a půl mýho života! To byla snad ta nejhorší romantická komedie, kterou jsem kdy viděla. Nechápu Umu, že takovou roli vůbec vzala... Colina, že má ty nervy si zas a znova zahrát tuhle unylou postavu... Takže moje 1* je pro Jeffreyho a v tomhle případě jen proto, že je to kus chlapa.... protože o nějakém hereckém či filmařském umění se tu opravdu mluvit nedá.(28.7.2009)

• 1860

Roztomilá romantická komedie, která nepřináší vůbec nic nového, je předvídatelná, a dokonce ani moc vtipná není.. čepičku tomu nasazuje klasický sladkobolný trapný závěr.. nejvíce tomu asi ubližuje pocit, že víte co se zrovna stane, jak to dopadne, takže to ve vás nic nenechá a můžete si pouze odškrtnout, že jste tuhle roztomilou sračku viděli..(2.6.2009)

Klasická lovestory, pri ktorej je každému jasné ako to celé skončí. Dôležité však je vždy to, čo sa bude diať medzi tým a ako dokážu celý príbeh podať a najmä čo najviac vyťažiť z ponúknutého námetu a prostredia. Takže mali sme tu smutného požiarnika a egocentrickú spisovateľku - ako týchto dvoch spojiť, rozdeliť a napokon opäť spojiť? Až tak ťažké to veru nebolo. Ale spočiatku som si myslel, že to bude väčšia fraška. Inak to bolo celkom pozerateľné a keby namiesto Umy Thurman, ktorá vo mne nevzbudzuje žiadnu charizmu, obsadili radšej inšiu herečku (hoci aj Jennifer Aniston alebo Cameron Diaz), tak by to mohlo byť aj 4-hviezdičkové. Takto ostávam pri troch, a oceňujem zaujímavý dej a viacero pekných scén s príjemnými dialógmi.(9.10.2013)

• - V scéne, keď zmoknutá Emma (Uma Thurman) príde za Patrickom (Jeffrey Dean Morgan), má ešte dole v reštaurácii pery narúžované na červeno, ale kým vyjde hore na poschodie, tak už má pery bez farby. (nirvana91)

• - Natáčení probíhalo v amerických městech New York a Greenwich. (Terva)

• - Film byl uveden přímo na DVD díky bankrotu distribuční firmy Yari Film Group. (Terva)