poster

Amnésie

 • český

  Amnézie

 • Kanada

  I Accuse

 • slovenský

  Amnézia

Drama / Thriller / Krimi

Kanada, 2003, 83 min

Režie:

John Ketcham

Kamera:

Mark Dobrescu

Producenti:

Gavin Wilding, Mark Reid

Střih:

Dov Samuel

Kostýmy:

Brenda Shenher
(další profese)
 • PetrPan2
  **

  Krásná Estella Warren takhle jednoho večera zajde přiopilá do ordinace svého doktora (John Hannah - ten legrační chlápek z Mumie), který má takový zajímavý koníček... dává ženám sedativa a poté je znásilnuje... Estellka si to však, narozdíl od předchozích obětí, nenechá líbit a podá na pana doktora trestní oznámení... jenže ouvej, testy DNA vyjdou negativní... Nebylo to špatné, ale místy trochu nuda...(28.3.2007)

 • Katie
  *****

  Jelikož mám ráda filmy, které jsou natočeny podle skutečné události, tak ani tento film není výjimkou. I když Estella Warren není příliš zkušenou herečkou její výkon byl bezchybný, John Hannah se ve světě herectví pohybuje téměř 20 let a i to je zárukou jeho skvělých výkonů. Myslím, že každý, kdo film ještě neviděl by to měl napravit, protože velice poutavý příběh je nezapomenutelným zážitkem.(15.1.2005)

 • JančiBači
  ***

  Zo serie skutočny príbeh,film,ktory neubliži,ale da sa pozerat ale o tyžden nebudete vediet,že ste to videli. Ale Estella Warren sa snažila.(12.3.2009)

 • FireTight
  ***

  Další film zhlédnutý na televizi Barrandov z cyklu "Pravdivé příběhy nás baví" a zatím asi ten nejlepší film, který na toto téma odvysílali. Estella Warren zkrátka zvládla úlohu hlavní hrdinky na výbornou a je jedním z hlavních důvodů, proč filmu nakonec udílím tři hvězdičky. Ale ani ostatní nebyli vůbec špatní, doktor "znásilňovač" byl správně odporný a jeho výraz dobře podivný, snad jen ten soukromý detektiv vypadal... zkrátka bych si ho asi nikdy nenajal. Dobré na tomhle filmu bylo také to, že šlo o zpracování skutečné události, u které jsem opravdu věřil, že se to tak mohlo opravdu stát (i když závěrečné "některé postavy a scény mohly být upraveny" mě trochu nahlodalo), protože šlo o takovou komornější záležitost a není tam žádná "zaručeně reálná" scéna, u které bych si začal ťukat na čelo (například závěrečný souboj ze Sousedského pekla). Celkově se tedy jedná o průměrný film, při kterém budete hlavní hrdinku v první polovině nenávidět a v té druhé jí začnete fandit (hlavně moje "JO!" při větě "je shledán vinným"). Snad jen ty vzpomínkové probliky si autoři mohli odpustit, to bylo občas celkem psycho...(13.9.2010)

 • genetique
  *

  Jediné, čo ma držalo pri filme až do konca bol sympatický výkon Estelly Warren a záverečné rozuzlenie. Inak ide len nechutne priehľadný a odpudivo klišéovitý príbeh s protivne zbytočnými a nudiacimi minútami navyše. 25%.(14.2.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace