poster

Divoká posedlost

 • USA

  Three Way

 • USA

  3-Way

 • Slovensko

  Posadnutosť

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2004, 85 min

Režie:

Scott Ziehl

Předloha:

Gil Brewer (kniha)

Scénář:

Russell P. Marleau

Producenti:

Russell P. Marleau

Střih:

Debra Goldfield

Scénografie:

Charles Daboub Jr.

Kostýmy:

Roseanne Fiedler
(další profese)
 • Anglie
  ***

  Ali Larter je moc pěkná, v jedné z posledních scén dokonce připomíná Cristinu Peck, hlavní postavu tohoto filmu. Lehce paranoidní atmosféra, kdy skoro všichni hrají proti všem, je dobře vystižena. Neinvenční scénář ale film sráží do vod průměru.(24.1.2006)

 • ostravak30
  **

  Další z průměrných amerických snímků. U tohoto filmu se divák opravdu nepobaví. Tedy, pokud nepovažujete za zábavu polonahou černošku Joy Bryant či Ali Larter jak říká: „Dělej, strč mi ho tam", a pak „Vypusť to do mě." Ali je sice krásná a svlíká se či souloží ve většině svých filmů, ale její pěkný zadek tentokrát zábavě nestačí. Hned bych odsoudil herecké výkony, ale je třeba říct, že ty souvisejí v drtivé většině se scénářem. A ten je silně podprůměrný. Stejně jako střih, ten je úplně nepovedený a kamera. Ty jsou doplňkem nezáživného děje, ve kterém se sedmdesát minut kecá a souloží a pak se patnáct minut něco konečně děje. Některé postavy ale i tak jednají a činí nelogicky. A podivný je i konec. Každopádně na noc je odhalený zadek Ali a poprsí Joy celkem pěkná pohádka pro dospělé ke spaní. Nic víc z tohoto filmu nestojí za to.(20.4.2017)

 • Enšpígl
  *

  Já myslel , že takhle nudná parta podrazáků je jen v parlamentu a hle mýlil jsem se. 1* za Ginu.(10.10.2006)

 • Rychloskot
  odpad!

  Viděl jsem ten film v televizi včera v noci. A docela to mnou otřáslo.Všechno špatně: Námět, scénář, nápad, myšlenka, herci, herečky, režie, ale hlavně katastrofální kamera, ze které se člověku chvílemi dělalo šoufl. A k tomu ještě věčné postelové scény, nudné záběry a když došlo na nějakou akci, byla většinou trpná. Takže to žánr Thriller nesplňovalo ani malinko.(11.9.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Když má americký vidlák nejen náklaďák a pistoli, ale i geniální plán, tak je cesta k průšvihu vydlážděná naprosto spolehlivě. Tentokrát se jedná o průšvih filmový, protože tuhle podivnost nezachrání ani tři pohledné ženy, jejichž přednosti a zadnosti jsou jediným důvodem k udělení nějaké té hvězdy.(3.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace