poster

Divoká posedlost

 • USA

  Three Way

 • Slovensko

  Posadnutosť

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2004, 85 min

Režie:

Scott Ziehl

Předloha:

Gil Brewer (kniha)

Scénář:

Russell P. Marleau

Producenti:

Russell P. Marleau

Střih:

Debra Goldfield

Scénografie:

Charles Daboub Jr.

Kostýmy:

Roseanne Fiedler
(další profese)
 • ostravak30
  **

  Další z průměrných amerických snímků. U tohoto filmu se divák opravdu nepobaví. Tedy, pokud nepovažujete za zábavu polonahou černošku Joy Bryant či Ali Larter jak říká: „Dělej, strč mi ho tam", a pak „Vypusť to do mě." Ali je sice krásná a svlíká se či souloží ve většině svých filmů, ale její pěkný zadek tentokrát zábavě nestačí. Hned bych odsoudil herecké výkony, ale je třeba říct, že ty souvisejí v drtivé většině se scénářem. A ten je silně podprůměrný. Stejně jako střih, ten je úplně nepovedený a kamera. Ty jsou doplňkem nezáživného děje, ve kterém se sedmdesát minut kecá a souloží a pak se patnáct minut něco konečně děje. Některé postavy ale i tak jednají a činí nelogicky. A podivný je i konec. Každopádně na noc je odhalený zadek Ali a poprsí Joy celkem pěkná pohádka pro dospělé ke spaní. Nic víc z tohoto filmu nestojí za to.(20.4.2017)

 • Rychloskot
  odpad!

  Viděl jsem ten film v televizi včera v noci. A docela to mnou otřáslo.Všechno špatně: Námět, scénář, nápad, myšlenka, herci, herečky, režie, ale hlavně katastrofální kamera, ze které se člověku chvílemi dělalo šoufl. A k tomu ještě věčné postelové scény, nudné záběry a když došlo na nějakou akci, byla většinou trpná. Takže to žánr Thriller nesplňovalo ani malinko.(11.9.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Když má americký vidlák nejen náklaďák a pistoli, ale i geniální plán, tak je cesta k průšvihu vydlážděná naprosto spolehlivě. Tentokrát se jedná o průšvih filmový, protože tuhle podivnost nezachrání ani tři pohledné ženy, jejichž přednosti a zadnosti jsou jediným důvodem k udělení nějaké té hvězdy.(3.4.2014)

 • Enšpígl
  *

  Já myslel , že takhle nudná parta podrazáků je jen v parlamentu a hle mýlil jsem se. 1* za Ginu.(10.10.2006)

 • Anglie
  ***

  Ali Larter je moc pěkná, v jedné z posledních scén dokonce připomíná Cristinu Peck, hlavní postavu tohoto filmu. Lehce paranoidní atmosféra, kdy skoro všichni hrají proti všem, je dobře vystižena. Neinvenční scénář ale film sráží do vod průměru.(24.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace