poster

Shooting Gallery

 • USA

  Poolhall Prophets

 • USA

  Backspin

Krimi / Thriller

USA, 2005, 102 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Luukec
  ****

  Dost hustej film o "vyjebávání" - "hustling". Vyjebává tu doslova každej s každým, ale kdo je opravdu kořist a kdo lovec?(20.12.2008)

 • ještěžiju
  **

  Jedním z plus tohoto filmu je dobře zvolená hudba breakbeatovského typu. Podkresluje atmosféru kulečníkového hustlingu, který je zde docela působivě zachycen. Zmíním tu i Vinga Rhymese, jehož postava bosse stále ocucávajícího pro štěstí kuřecí pařát je okouzlující. Ke smůle je nutné zmínit představitele hlavní kladné role "hrdiny", Freddieho Prinze Jr.. Do role moc nepasoval a jeho hlas, jakoby tlačený přes nosovku, není ani náhodou zvlášť charismatický a pro tuto roli, kde hlavní postava příběh často vyprávěním během filmu podkresluje, se absolutně nehodí. SPOILER Konec filmu, kdy hlavní hrdina odjíždí s jeho děvčetem v autě a mluví k divákům ... tak to byla sprominutím děsná pitomost a tento do té doby slušný ač průměrný film definitivně srazila na kolena ... :-( Fandům rychlých pláten a hustlerských jednání ale můžu aspoň na jedno skouknutí s klidným svědomím doporučit.(20.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace