Torus (TV film)

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • Dever

// Production Companies: Unified Film Organization (UFO) //(13.5.2011)

• Godhaj

,,Růže s jiným jménem je pořád růže.“ Torus je docela koukatelné nízkorozpočtové sci-fi. Tvůrcové pojali celý film v globálním měřítku, takže se odehrává, v USA, Francii, Řecku, Rusku i Číně. Samotný příběh ač má hodně otazníků co se týče logiky a některých podezřelých náhodiček, je příjemně akční, pořád se něco děje a já se rozhodně nenudil. Ano, je na filmu každou chvíli znát, že jeho tvůrci neměli dostatek financí na pořádné efekty, ale to mně vůbec nevadilo. Naopak mě škaredě překvapilo celé vyústění příběhu, které naprosto postrádá hlavu a patu, což je velká škoda.(5.11.2013)

• honajz

Jako, odsýpá to docela rychle, je tam jedna Playmate a dokonce řecký klášter i pár ne až tak hrozných triků. Akorát netuším doteď, o čem to bylo. Objeví se dva monolity, jeden ve Francii, druhý v Rusku, jejich síly jdou proti sobě, mezitím Čína začne útočit na Rusko i USA, do monolitu ve Francii i Rusku furt někdo leze, nevíme proč, ani co vlastně zjistí, a pak přijde nějaký kluk a monolity odletí a Čína je z toho asi tak v šoku, že přestane útočit.(19.7.2010)

• Slartibarkfast

Nemá cenu se zde sáhodlouze rozepisovat o ději, neboť ten je zde naprosto opomenut a prakticky neexistuje. Pár nesympatických herců tu nesmyslně a chaoticky pobíhá od čerta k ďáblu, do toho mezinárodní válečný konflikt USA, Ruska a Číny. Navíc se ze zemského povrchu vynoří mimozemská tělesa, která způsobují katastrofy biblických rozměrů. Ano, je to takový eintopf. Jako když kočička s pejskem uplácali dort z kdejaké sračky a i taková pachuť vám zůstane v ústech po zhlédnutí tohoto ..čehosi. Ruce pryč! 5%(29.9.2013)

• corpsy

Predchádzajúca časť mi asi unikla. A možno ani nie, už si to v záplave všetkých tých ´´direct to DVD´´ hovadín, ktoré som videl ani nepamätám. Zhodnotím to takto. Keby to niekto lepšie napísal, potom niekto lepšie zrežíroval a vytiahol z hercov aj herecké výkony ( už keď teda majú v popise práce herectvo ), tak by sa z toho mohol stať kľudne aj blockbuster. Ale čo chceme od pár dolárových filmov.(12.4.2011)