Reklama

Reklama

Anna Nicole Smith: Neznáte mě

  • USA Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me
Trailer
Dokumentární / Životopisný
USA, 2023, 116 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Tenhle dokument vás provede životem Anny Nicole Smith z pohledu jejích nejbližších – od největší modelingové slávy až po tragickou smrt. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

Tuhle pani jsem znal jen z doslechu. Velmi mi podle tohoto filmu připomněla Marilyn, která mi k srdci nepřirostla. Naopak doporučuju film o Pamele, na kterou jsem naopak změnil názor. Pro lidi, kteří zvolí dabing vězte, že postarší dámu dabuje snad 13 let stará slečna a je to do očí bijící, ovšem ještě větší bizar je, že právničku Annina manžela vůbec nenadabovali, takže si musíte zapnout titulky. ()

AnanAss 

všechny recenze uživatele

Jméno nějaké modelky Anny Nicole mi do téhle doby nic neříkalo a až během sledování jsem si uvědomil, že je mi známá alespoň ze třetí střely s Frankem Drebinem, kde vynikala svými, ehmm… no svými schopnostmi. Příběh dívky, která si chce splnit svůj emerikn drím a jde tančit k tyči, kde se „zamiluje“ do skoro devadesátiletého miliardáře (který je shodou okolností čerstvý vdovec a svůj žal utápí ve striptýzových klubech) a okamžitě se za něj provdá. Mimochodem, proč jsou to vždy takové vykopávky a ještě z takového nudného oboru? Proč to nemůže být například vitální sedmdesátiletý soustružník, popřípadě elektrikář? Tento vztah by měl jistě úplně jiný náboj. No a poté se najede na těžký životní úděl, spojený s pracovními nezdary, drogovými večírky a luxováním cizího bankovního konta. Mile mě překvapilo, že se tuto jednodušší silikonovou blondýnu nesnažili zidealizovat a je většinou podána jako ulhaná manipulátorka (ani to těžké dětství, které nám sama předsouvala, nebyla až taková pravda), neustále využívající lidi a kreditní kartu svého staříka, které věříte snad jen to, že měla ráda svého syna… a alkohol prokládaný prášky. Potěšilo také využití spousty archivních záběrů, kde největší hrůza šla z domácího videa, na kterém svému malému synovi představuje jeho nového devadesátiletého tatínka. Já se bavil a byl jsem zvědavý, jaká další prapodivná postavička a bizarní situací se dostane do jejího života. Trošku škoda, že Netflix tu stopáž u svých dokumentů zbytečně natahuje. Půl hodinky ubrat a klidně přihodím i opatrnou čtvrtou stár. ()

Reklama

SATUR.

všechny recenze uživatele

Žena, která měla závažné mentální problémy obdobné jako mnoho jiných osob zvláště v odvětví showbyznysu, bulváru, mediích, umělecké branži. Každopadně nebyla správně uzdravována, když dopadla stejně tragicky jako napr. Petr Muk, Iveta Bartošová, Karel Svoboda, Richard Hes a mnozí další v ČR nebo ve světě. Recenze filmu bude přidána. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Neznáme a našťastie ani nechceme znát. Vždy ma fascinuje, keď ludru nazývajú modelkou alebo herečkou. U tejto to platí mnohonásobne. Najprv playboyovala, potom okolo tyče tancovala, potom zlatokopovala, následne drogovala, chlastala a aj vlastnému synovi vzor ukázala, no a potom sa niekto diví, že takáto kopa intelektuálneho planktónu chcípne niekde na predávkovanie, no a všetci, čo sa z nej dovtedy smiali, alebo ju mali za odpad, po smrti idú točiť dokumenty, že treba aj poctu vzdať, že ona za to možno ani nemohla, že ona je niečo ako Marilyn. Okrem toho nič dokument nového neprináša. Len využíva predčasnú smrť "celebrity". ()

karambwa 

všechny recenze uživatele

Zajímavé. Dala jsem to jedním dechem. Samozřejmě jsem viděla již jiné filmy a dokumenty, a tento také není vůbec špatný. Bohužel skončila jak skončila, na druhou stranu chápu že chtěla jít za synem a ten stesk se nedal zvládat. Samotný dokument je natočen hezky, lidi který tam mají zpověď se zdají být upřímný a dali zase jiný pohled na věci co se dělo a proč se tak dělo. ()

Galerie (39)

Reklama

Reklama