• Tsunami_X

Atmosféra vymizela stejně jako potenciál hrdiny spolu s rozmanitostí jeho nepřátel a tahle upírská záležitost raději neměla spatřit světlo světa. Vše je tady sice na první pohled v pořádku, ovšem k samotné látce je přistupováno s trestuhodným (ne)zápalem a entuziasmus tvůrců se negativně projevuje i na kvalitě hereckých výkonů, které s přihlédnutím na obsazení nových rolí zřejmě ani nemá cenu komentovat. Divák může chvílemi nabýt dojmu tovární výroby na směny, rozhodně však přijde o všechny iluze o nějaké osobitosti. Takto se dobrá komerce vážně nevyrábí.(3.10.2005)

• Malarkey

Zakončení trilogie se vážně nepovedlo. Ne, že by bylo natočené špatně, ale příběh je příšerný, všechno co lze se pokazí a vůbec divákovi nedává šanci na obrození něčeho, co si ve světě filmu drželo pojem Legenda. Blade: Trinity je jeden z prvních filmů, který jsem viděl v angličtině s anglickými titulky a absolutně mi to nevadilo. Akční scény, na kterých si film stojí už nejsou tak stylové a co je horší, a možná jsem s tím už otravný, hudební vložka je opravdu nepovedená. A proč to tu řikám? Protože právě Blade je díky ní tak slavný a sledovat film, kde se mu život hroutí jak domeček z karet není potěšující. Já vlastně nemůžu na tomhle filmu najít nic kladného. Špatný rozhodně není, ale dobrý pocit z něj nikdy mít nebudu. --- Říkáme si Noční lovci. - Zní to jako název nějaké pohádky. - No chtěli jsme si říkat Gumídci, ale to už je obsazené.(6.10.2007)

• D.Moore

"To je kousek jeho pancíře. Z toho jsme dokázali počítačově vyvodit, jak ten šmejd asi vypadal." Ano, přesně tohle jedna z postav filmu Blade: Trinity smrtelně vážně řekne a přesně tak hloupý je celý film. Že bude horší než del Torův senzační, hravý a nápaditý druhý díl, jsem čekal, ale že bude také horší než průměrná jednička, to už jsem si nemyslel. A přece. Blade tu už tak nějak není Bladem, spoustu toho zachraňuje Ryan Reynolds (jediný herec z celého obsazení, kterému se daří být vtipný a zároveň sympatický) a trapnějšího záporáka, než je tento naposilovaný tupý Dracula alias Drake nebo kdo, si nedovedu představit. Když to vezmu kolem a kolem, líbila se mi vlastně jen scéna se psy.(10.3.2016)

• LaciLC

S véééľkým odstupom najslabší diel. Nudil som sa ako pes (nie je to bohviaké prirovnanie, no napadlo ma to ako prvé). Som si istý, že keby režíroval Del Toro, alebo Norrington bolo by to opäť výborné. A v kombinácii s tými novými postavami (hláškujúci Ryan Reynolds, sexy Jessica Biel). Veľké sklamanie.(17.8.2007)

• nash.

Rutinní a nepříliš zdařilá zabava, která se začne bortit v okamžiku kdy Blade dělá "ťuťuťu" na zachráněné mimino. A v okamžiku, kdy se objeví toporný Drac(ula), mění se to všechno v nechtěnou komedii. Nepřidá tomu ani hloupý scénář a nezáživná akce, která místo pořádné mely nabízí jen spoustu prostojů a efektních kulturisticko-baletních postojů. Není to sice úplná katastrofa, ale je to prostě slabé, nezáživné a z paměti to vyšumí stejně rychle jako vyšumí přeseknutý upír. Jen bez těch jisker. Upíří čoklík ani těch pár vtipných hlášek to nezachrání.(22.7.2012)

• - Při závěrečné bitvě v domě Danici Talos (Parker Posey) ohýbá při pádu Hannibal King (Ryan Reynolds) traverzu, která je však po vtrhnutí policistů do domu opět rovná. (Pepy)

• - Upírský akčňák za 65 mil. dolarů vycucal z diváků během opening víkendu (10. - 12. 12. 2004) jen 16 milionů. Jeho výdělek přesáhl 52 mil. (imro)

• - Při rozhovoru upírů s uneseným nočním lovcem je celá místnost pokryta slunečním svitem, kvůli čemuž by se upíři měli rozpustit. (Pepy)