Anatolij Federov (Lorenzo Lamas-Požívač hadů, Odpadlík) je bývalý člen KGB, ze kterého se stal vysoce postavený člen ruské mafie. Jako nejnebezpečnější pašerák přísně tajných dokumentů, které jsou důležité pro americkou bezpečnost, Federov zprostředkoval obchod s čínskou triádou. Součástí obchodu je i krádež americké vojenské technologie a její nabídka cizím nepřátelským režimům. Tomu se společně snaží zabránit agent Marshall a lovkyne Samantha Stewart. (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Nahodou tvrdte si co chcete ale po serii pornohereckych vykonu se tu Lamas coby zaporak celkem rehabilitoval Zagarino je taky ok a i kdyz je to nepochybne ptakarna mne to prislo celkem v pohode ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 3/10/// +je to zábavné, hraje do toho dobrá hudba, Lorenzo Lamas překvapivě jako záporák -trapné přestřelky, efekty při střelbě/// Nebylo to tak příšerný jak jsem čekal. Apoň to nebyla nuda. A první polovina se dokonce dala. Někdo by to přirovnal k jednomu dílu seriálu Kobra 11. Po polovině však dojdu k výraznější akci a ta je tak trapná a ubohá, že bych to natočil i já s pár kámoši. A ani bych na to nepotřeboval výrazný rozpočet. Takže když budete chtít ušetřit, tak navlíkněte 7 kamarádů do masek a hned máte tucet zabijáků na odstřel. Když to shrnu: je to taková číčovina, až je to zábavné./// Celkem 52%/// ()

Xeelee

Kopněte ji do kolena! Úžasný film. Na jednu stranu to je béčkový akční film bez děje, který by za něco stál, a na druhé straně neuvěřitelná komedie, plná nadsázky. Akční sekvence beze zbraní v podání pěkné a sympatické hlavní hrdinky byly výborné a přestřelky kýč jedna báseň. Slepé náboje byly vidět na sto honů, padouch je zasažen až po několika výstřelech z brokovnice na střední vzdálenost, zastřelení bez žádné zjevné známky zásahu padají na zem a já se královsky bavím. Kromě brokovnic neschází ani automaty a jiné pěkné hračky. Kamenem úrazu tohodle filmu jsou ale dialogy. Od takovýchto filmů nikdo promakanou psychologii postav neočekává, ale tak nějak doufá, že se v nich nebude moc konverzovat. Dialogy mezi padouchy ale byly skvělé, nechyběly drsné až brutální scény, místy docela zarážející a realistické (Samantha si ošetřuje průstřel atd.). Spousta neočekávaných zvratů. Pár příjemných detailů, kterým se mainstreamová tvorba zuby nehty vyhýbá. Při romantických scénách přece nemůžou být (až na pár světlých výjimek) vidět zranění hlavní hrdinky nebo hrdiny. Tenhle film jsem viděl omylem po xXx. Chtěl jsem si udělat poslední nálev mého oblíbeného čaje a na obrazovce se objevilo tohle. Po zhnusení z xXx (snížím hodnocení na * a přidám zdrcující kritiku) jsem si spravil chuť. Čtyři hvězdičky jsou možná přehnané, ale mě Syndikát smrti opravdu mile překvapil. Škoda, že se většina béčkových (nejen) akčních filmů bere tak vážně. Ta zbraň se mi líbí. ()

bouncer odpad!

Tento snímek má snad všechny nedostatky špatného filmu, jaké vás napadnou. Nevykreslená psychika postav, nic neříkající dialogy, akční scény bez choreografa či jakkékoli jiné nápovědy, tupost příběhu nebo vůbec žádný příběh, přehrávání přítomných "herců"??? Ano, to vše tento film nabízí a ještě mnohem více... Pokud si necháte poradit - vyhněte se tomuto "filmu"! ()

corpsy

Chcete sa na akčných scénach ( a nielen na nich ) pobaviť? Myslím, škodoradostne zasmiať. Tak potom LETHAL odporúčam všetkými desiatimi. ()

kinderman

Jednou dvakrát do roka si vědomě dopřeju výživný jednohvězdičkový osmdesátiminutový vývar kategorie C, tento navíc aspiruje na Cenu ekumenické poroty za nejstupidnější český název, protože celý ten syndikát smrti zde reprezentuje Lorenzo „Odpadlík“ Lamas operující z plechové boudy kdesi uprostřed zapleveleného šrotiště. ()

Rodriguez

Jedna hvězdička za Lamase a druhá za úžasnou blonďatou představitelku Marsden. Jinak dějově je film úplně někde v hlubinách temnoty a doufám, že už nikdy to utrpení nebudu muset vidět znovu. ()

ssfan odpad!

Musím řict, že tak stupidní béčkový akční film jsem asi ještě nikdy neviděl. Film má ubohý děj, akční scény bez choreografa vypadají rovněž hrozně. I když je mi Lorenzo Lamas celkem sympatický, tady prostě musím dát odpad. ()

xaver odpad!

Další šílená pitomina. Divák musí postupně z těchto snímků nabývat pocit, že mafie po celém světě posílají své perspektivní "kádry" na výcvik do tajných služeb, no a když náhodou udělají nějakou botu, tak má mafie vysvičeného zabijáka. No jako nápad to zase není až tak špatný. Ale ten snímek patří zaručeně na smetiště. ()

mosnak odpad!

Klasika! Lamas a kvalitní film? Tato varianta nejde k sobě! Až tento film uvidíte někde v obchodě... raději se mu vyhněte a né,že vás zláka cena jako 49,-! Nestojí to ani za 5,- :-))) ()

MickeyStuma

Zábavný akční snímek, kde je možné spatřit Lorenzo Lamase u něj v neobvyklé záporné roli a kde se velice dobře blýskne poměrně neznámá Heather Marie Marsden. Svým výkonem mi dala vzpomenout na dávné časy videosnímků, kde stejným způsobem excelovala dnes už legendární bojovnice Cynthia Rothrock. Nutno ale uznat, že Heather Marie je pro mužské oko přeci jen daleko více sexy. Zavedený námět natočený velice známou šablonou dává najevo svoji nic nepřekvapující hodnotu. Svoji komiksovou akční zábavnost podmiňuje i doprovodná hudba připomínající videohru. Tento snímek je tedy koncipován jako ryze popkornová videofilmová záležitost, které není co vytknout. Komiks je hold komiks a tento snímek je tak prezentován skutečně na výbornou. ()

wOOzIe odpad!

Jak někdo může natočit takovou sračku. Herecké výkony zoufalé, příběh stupudní a ty akční scény, no to je zoufalství. Po pravdě sem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. Nasmál sem se hlavně ke konci, kdy by akční scény dali způsobem přirovnat k walkeru texas rangerovi, ale žádné s těch rádoby comb a kopů nebyly vidět, páč byl hned střih jak ten druhej upadne. A ještě ke všemu obraz vypadá jako kdyby byl film z 80. let. Nakonec mě ještě více znechutily uplně nejvíc neprofesionálně udělané titulky....Udělám lepší v Power pointu. ()

vlKousek odpad!

Stačila mi první scéna, kdy se kamera točí okolo zmatených mafiánů jako na kolotoči,když na ně někdo vystřelí ze zamaskovaného úkrytu. Tohle je asi vrchol v efektech tohoto "trháku". Načež týpek neudělá nic lepšího než že se odmaskuje (velice strategické) a všechny bezproblémově postřílí, no opravdu komedie největší....když se k tomu ještě přidají tupé scénáře typu (gangster řve:"kopni jí do kolena":D), nemožná kamera, příběh, který to nemá, tak to dohromady vytvoří nejtupější film, co jsem za dlouhou dobu viděl.....good job Dustine Rikerte (patrně režisér, ikdyž si myslím, že se jedná spíše o člena pomocného týmu neandrtálců).... ()

Pitryx odpad!

Směsice střelby a karate prvků, dá li se to tak nazvat s primitivním akčním dějem. Prostě nihil novi sub sole. 201107318848/8751+++Souhlas s komentem, kdybych nepotřeboval napsat obsah, asi bych si to nepustil. 201503218248/8751 ()

The_God odpad!

Neskutečná blbost. Evidentně nebyly peníze na kompars, takže všechny řadové zločince hraje pár chlapů v černých kuklách (a moc bych nedal za to, že hrají i SWAT tým). Výkony herců jsou spíše průměrné nebo horší, rádobybojové scény jsou tak nudné, že byste s nimi mohli uspávat své děti, celý scénář je jedno klišé za druhým a nebyla jediná scéna, která by mě nějak překvapila, nebo kterou bych, nedejbože, nepředpokládal. Jediná příjemná věc v celém filmu je docela hezká Heather M. Marsden, v hlavní roli a pak Lorenzo „Odpadlík“ Lamaz v roli hlavního záporáka. ()