Anatolij Federov (Lorenzo Lamas-Požívač hadů, Odpadlík) je bývalý člen KGB, ze kterého se stal vysoce postavený člen ruské mafie. Jako nejnebezpečnější pašerák přísně tajných dokumentů, které jsou důležité pro americkou bezpečnost, Federov zprostředkoval obchod s čínskou triádou. Součástí obchodu je i krádež americké vojenské technologie a její nabídka cizím nepřátelským režimům. Tomu se společně snaží zabránit agent Marshall a lovkyne Samantha Stewart. (oficiální text distributora)

Rieux odpad!

Ejha... tak za taketo filmy by mali ludi strielat. Za taketo filmy by mali byt aj penazne tresty. Oproti tomu je aj Seagal 5-hviezdickovy film. ()

bax odpad!

Typický americký akčný brak. Polonahá Američanka sa zapletie s ruskými mafiánmi a sama všetkých postrieľa, lebo všetci členovia ruskej mafie sú kľavý a nevedia trafiť samopalom svoj cieľ ani na vzdialenosť jedného kroku. Bojové scény bez zbraní sú robené úplne amatérsky bez nejakej choreografie. Dialógy sú absolútne o ničom a samozrejme na záver sa dá dokopy pekný párik. Tento film je robený podľa typickej šablóny akčných brakov a navyše obzvlášť zle. Neviem prečo som z celkom zaujímavého názvu očakával niečo Japonské plné super karate súbojov. Sklamanie. ()

Johannez odpad!

Ruská mafie nasadí "potapěčské" komando na lovkyni Samanthu, ale pohoří i s tím svým požívačem hadů Anatolijem v čele. Dnes již legenda! ()

Rathe odpad!

Páni, fakt jsem se dobře bavil, skvělá komedie. Počkat? Ona to není komedie??? Cože? On to má být akční thriller? Sakra... tak proč mi to přišlo tak vtipný? No možná proto, že mi to připomnělo časy, kdy jsem hrával Counter Strike. Herecký výkony byly naprosto otřesný. Když Heather Marie Marsden nasadila "drsný výraz", tak jsem si málem upustil do kalhot. Scénář naprosto nulový. Akční scény byly spíše trapné, směšné... no prostě fakt Counter Strike. A do toho všeho ta zajímavá prostorová orientace. No... tohle prostě bylo tak smutný, až se člověk musel smát. ()