Syndikát smrti

Hajo Janssen

Shawn Simons

Josh Muscatine
  • wOOzIe

Jak někdo může natočit takovou sračku. Herecké výkony zoufalé, příběh stupudní a ty akční scény, no to je zoufalství. Po pravdě sem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. Nasmál sem se hlavně ke konci, kdy by akční scény dali způsobem přirovnat k walkeru texas rangerovi, ale žádné s těch rádoby comb a kopů nebyly vidět, páč byl hned střih jak ten druhej upadne. A ještě ke všemu obraz vypadá jako kdyby byl film z 80. let. Nakonec mě ještě více znechutily uplně nejvíc neprofesionálně udělané titulky....Udělám lepší v Power pointu.(21.12.2008)

• kinderman

Jednou dvakrát do roka si vědomě dopřeju výživný jednohvězdičkový osmdesátiminutový vývar kategorie C, tento navíc aspiruje na Cenu ekumenické poroty za nejstupidnější český název, protože celý ten syndikát smrti zde reprezentuje Lorenzo „Odpadlík“ Lamas operující z plechové boudy kdesi uprostřed zapleveleného šrotiště.(11.5.2008)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 3/10/// +je to zábavné, hraje do toho dobrá hudba, Lorenzo Lamas překvapivě jako záporák -trapné přestřelky, efekty při střelbě/// Nebylo to tak příšerný jak jsem čekal. Apoň to nebyla nuda. A první polovina se dokonce dala. Někdo by to přirovnal k jednomu dílu seriálu Kobra 11. Po polovině však dojdu k výraznější akci a ta je tak trapná a ubohá, že bych to natočil i já s pár kámoši. A ani bych na to nepotřeboval výrazný rozpočet. Takže když budete chtít ušetřit, tak navlíkněte 7 kamarádů do masek a hned máte tucet zabijáků na odstřel. Když to shrnu: je to taková číčovina, až je to zábavné./// Celkem 52%///(11.6.2008)

Zábavný akční snímek, kde je možné spatřit Lorenzo Lamase u něj v neobvyklé záporné roli a kde se velice dobře blýskne poměrně neznámá Heather Marie Marsden. Svým výkonem mi dala vzpomenout na dávné časy videosnímků, kde stejným způsobem excelovala dnes už legendární bojovnice Cynthia Rothrock. Nutno ale uznat, že Heather Marie je pro mužské oko přeci jen daleko více sexy. Zavedený námět natočený velice známou šablonou dává najevo svoji nic nepřekvapující hodnotu. Svoji komiksovou akční zábavnost podmiňuje i doprovodná hudba připomínající videohru. Tento snímek je tedy koncipován jako ryze popkornová videofilmová záležitost, které není co vytknout. Komiks je hold komiks a tento snímek je tak prezentován skutečně na výbornou.(24.6.2015)

• bax

Typický americký akčný brak. Polonahá Američanka sa zapletie s ruskými mafiánmi a sama všetkých postrieľa, lebo všetci členovia ruskej mafie sú kľavý a nevedia trafiť samopalom svoj cieľ ani na vzdialenosť jedného kroku. Bojové scény bez zbraní sú robené úplne amatérsky bez nejakej choreografie. Dialógy sú absolútne o ničom a samozrejme na záver sa dá dokopy pekný párik. Tento film je robený podľa typickej šablóny akčných brakov a navyše obzvlášť zle. Neviem prečo som z celkom zaujímavého názvu očakával niečo Japonské plné super karate súbojov. Sklamanie.(8.6.2009)