Syndikát smrti

Hajo Janssen

Shawn Simons

Josh Muscatine
  • vlKousek

Stačila mi první scéna, kdy se kamera točí okolo zmatených mafiánů jako na kolotoči,když na ně někdo vystřelí ze zamaskovaného úkrytu. Tohle je asi vrchol v efektech tohoto "trháku". Načež týpek neudělá nic lepšího než že se odmaskuje (velice strategické) a všechny bezproblémově postřílí, no opravdu komedie největší....když se k tomu ještě přidají tupé scénáře typu (gangster řve:"kopni jí do kolena":D), nemožná kamera, příběh, který to nemá, tak to dohromady vytvoří nejtupější film, co jsem za dlouhou dobu viděl.....good job Dustine Rikerte (patrně režisér, ikdyž si myslím, že se jedná spíše o člena pomocného týmu neandrtálců)....(8.1.2009)

• wOOzIe

Jak někdo může natočit takovou sračku. Herecké výkony zoufalé, příběh stupudní a ty akční scény, no to je zoufalství. Po pravdě sem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. Nasmál sem se hlavně ke konci, kdy by akční scény dali způsobem přirovnat k walkeru texas rangerovi, ale žádné s těch rádoby comb a kopů nebyly vidět, páč byl hned střih jak ten druhej upadne. A ještě ke všemu obraz vypadá jako kdyby byl film z 80. let. Nakonec mě ještě více znechutily uplně nejvíc neprofesionálně udělané titulky....Udělám lepší v Power pointu.(21.12.2008)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 3/10/// +je to zábavné, hraje do toho dobrá hudba, Lorenzo Lamas překvapivě jako záporák -trapné přestřelky, efekty při střelbě/// Nebylo to tak příšerný jak jsem čekal. Apoň to nebyla nuda. A první polovina se dokonce dala. Někdo by to přirovnal k jednomu dílu seriálu Kobra 11. Po polovině však dojdu k výraznější akci a ta je tak trapná a ubohá, že bych to natočil i já s pár kámoši. A ani bych na to nepotřeboval výrazný rozpočet. Takže když budete chtít ušetřit, tak navlíkněte 7 kamarádů do masek a hned máte tucet zabijáků na odstřel. Když to shrnu: je to taková číčovina, až je to zábavné./// Celkem 52%///(11.6.2008)

• bouncer

Tento snímek má snad všechny nedostatky špatného filmu, jaké vás napadnou. Nevykreslená psychika postav, nic neříkající dialogy, akční scény bez choreografa či jakkékoli jiné nápovědy, tupost příběhu nebo vůbec žádný příběh, přehrávání přítomných "herců"??? Ano, to vše tento film nabízí a ještě mnohem více... Pokud si necháte poradit - vyhněte se tomuto "filmu"!(25.4.2004)

• xaver

Další šílená pitomina. Divák musí postupně z těchto snímků nabývat pocit, že mafie po celém světě posílají své perspektivní "kádry" na výcvik do tajných služeb, no a když náhodou udělají nějakou botu, tak má mafie vysvičeného zabijáka. No jako nápad to zase není až tak špatný. Ale ten snímek patří zaručeně na smetiště.(17.6.2012)