poster

Volavka III

 • Hong Kong

  無間道III:終極無間

 • Hong Kong

  Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan

 • Čína

  Wu jian dao III: Zhong ji wu jian

 • Čína

  無間道III:終極無間

 • anglický

  Infernal Affairs III

 • Slovensko

  Volavka 3

Akční / Drama / Krimi / Thriller

Hong Kong / Čína, 2003, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Rozhodně nejslabší díl celé trilogie, který by se dal nazvat přídavkem Epilog. Zbytečné dovysvětlování a snaha o zatáhnutí psycholožky do děje prvního dílu víc než je zdrávo. U Hollywoodu bych chápal snahu film takto prodlužovat jako navyšováním zisků, ale proč Hong Kong? Sakra všeho moc škodí a už je to jen krůček nad hladinou 2* filmů a tam bych opravdu ani jednoho z hlavních postav vidět nechtěl.(28.10.2006)

 • kaylin
  ***

  Příběh se uzavřel a je hotovo. Kvalitativně má série spíše sestupnou tendenci, tady už šlo jenom o to, aby se třetí příběh narouboval na předchozí dva filmy a celé to nějak dostalo smysl. Myslím, že tohle se podařilo se ctí, ale dozvuky prvního filmu stejně zůstávají natolik silné, že je třetí "Volavka" jen prostě třetím dílem v sérii.(5.5.2014)

 • tron
  ***

  „Povedal mi ´pozajtra bude všetko v poriadku´. Potom zomrel.“ Volavka 3 sa snaží dať novú hĺbku slovu „trilógia“ a celkom jej to vychádza. Čo pre diváka, ktorý nevidel predchádzajúce časti, znamená, že nemá zmysel po tomto filme siahať. Tvorcovia sa s ničím nezdržujú a skáču naprieč časom svižnejšie, ako Terminátor (pred pol rokom, pred mesiacom, o dva týždne neskôr atď.). Vďaka tomuto fígľu sa veselo vracajú dávno zastrelené postavy. Obávam sa však, že kvôli tomu vznikol chaos a to chaos i pre fanúšikov predchádzajúcich dvoch dielov. Ako samostatný film to nemá šancu (na rozdiel od jednotky), ale "aspoň" je to profesionálne nakrútené a znova výborne obsadené, čo sa kastingu týka. Plusom je i to, že mnohé scény sú veľmi napínavé, pretože nevieme, čo ktorá postava tuší, vie a čo je jej utajené.(2.8.2008)

 • novoten
  *****

  Námět druhého dílu se většině diváků zdá jako zbytečný, ale já byl při jeho sledování spokojen. U třetího se konečně jedná o zápletku, která se z velké části odehrává po jedničce a tudíž není jasné, jaké bude rozuzlení. Jak Andy Lau jako Ming, tak Tony Leung jako Yan znovu dostávají mnoho příležitostí, jak ukázat své herecké veleumění. Co se týče samotného příběhu a atmosféry, jde tentokrát o návrat k vyznění prvního dílu, tedy k čistě policejní thrillerové záležitosti, možná ne s tak naléhavým vyzněním. Zůstává faktem, že původní film by si bohatě vystačil sám, ale co na tom záleží, když se tuto výtečnou a pozoruhodnou trilogii tak dobře dívá. 90%(8.4.2007)

 • genetique
  ****

  Podľa mňa vynikajúca a veľmi porovnávateľná s prvým dielom. Prvá polhodinka pôsobí dosť nevyrovnane, ale postupné psychologické reči a pekne postupná pojitosť s prvým dielom do jednej veľkej súhry dávajú tejto trilógii výnimočnosť. Veľmi prekvapujúci, dojímavý a skutočne premyslený záver. Ozaj dobré! 80%.(16.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace