Joey - Série 2 (série)

Komedie

USA, 2005–2006, 7 h 42 min (Minutáž: 21 min)

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Miguel A. Núńez Jr., Drea de Matteo, Ben Falcone, Alex Ball, Colby Donaldson (a.z.), Nat Faxon (a.z.), Kristen Miller, Melanie Paxson, Kevin Smith, John Larroquette, Bobb'e J. Thompson, Carlos Gómez, Brad Schmidt, Brian Gross, David Sullivan, Dan Cortese, Betty White, Tim Bagley, Joyce Giraud, Mo Collins, Valerie Azlynn, Alan Thicke, Dave Foley, Louie Anderson, Coolio, Cindy Margolis, Eric Edelstein, Ellen DeGeneres, Lisa LoCicero, Matt Letscher, James Greene, Linda Porter, Gregory Harrison, George Hamilton, Branscombe Richmond, Adam Goldberg, Lance Barber, Lombardo Boyar, John Michael Higgins, Kevin P. Farley, Arloa Reston, Joaquín Garrido, Brande Roderick, Sierra Edwards, Dylan Bruce, Brandon Stacy, Devin Brochu, Carmen Electra, Robert Costanzo, Simon Helberg, Heather Mazur, Masi Oka, Kristin Richardson, Alyson Stoner, Andy Milder, James Lipton, Stephnie Weir, Julia Sweeney, Neil Flynn, Gwen Van Dam, Nancy Daly, Mieko Hillman, David Mattey, Tisha Terrasini Banker

Scénografie:

Greg J. Grande (set dekoratér)

Komentáře uživatelů k sérii (1)

Proti první sérii je ta druhá možná o něco více ujetá a praštěná, avšak celkově jde stále o dobrou zábavu. Nejlákavější téma této sezóny je jednoznačně proměnlivý vztah mezi Joeym a Alex, avšak i profesní život hlavní postavy má stále co nabídnout, přestože se tu z něj již stává regulérní hvězda. Eskapády ohledně Michaelova otce nejsou špatné, avšak ukřičenost mi občas lezla na nervy, podobně jako postava Howarda, jenž je pouze trapnou postavičkou.(21.10.2017)