poster

Tajemná vražda

 • USA

  Slow Burn

 • Slovensko

  Tajomná vražda

Drama / Thriller / Krimi

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • veverysiak
  ****

  Vynikajúci námet, toľko kľučiek a klamaní tela a pritom to vôbec nevyznelo nejak násilne a nepresvedčivo, ku koncu som bol už nervózny viac ako štátny návladný, lebo v každom som videl Dannyho, aj v návladnom, no a keď to skončilo, neveril som, že ten chytený je ten pravý, vedel by som si predstaviť aj dlhšiu stopáž, aj keď väčšine to zrejme išlo na nervy, slušné bolo aj herecké obsadenie, Liotta a kvalitný výkon je klasika, prekvapila ma Blalock, takže 80%.(22.9.2009)

 • klerik
  ***

  Malý, nenápadný, ale celkom príjemný triler. Liotta fajn, tajomná kráska sexi a správne nejednoznačná. Príbeh prekombinovaný a ťažiaci z časovej stiesnenosti, kde tvorcovia môžu kedykoľvek vyťahovať nové dôkazy. Možno trochu lacný spôsob ako udržať film pokope (a diváka v pozore), ale v tomto prípade funkčný...(7.11.2016)

 • genetique
  ****

  Stačí, ak sa scenáristi trošku posnažia a môže z toho vzniknúť aj takéto príjemné prekvapenie. Hlavne, že si uvedomili, že aj keď v závere pekelným zvratom nechýba šťava a sú fajne premyslené, je dôležité zaujať aj cestou k nim. Len to nebyť aj napriek pomerne krátkej stopáže mierne rozvlečené. Všetko je ale pekne vyatmosferované a aj Liotta ukazuje, že ešte stále drží prvú líniu. 75%.(14.9.2007)

 • MickeyStuma
  ****

  Koncepce snímku je podobná americkému počinu z roku 2000 'Podezření’ a francouzskému z roku 1981 'Svědek’. Jen noc má prokurátor na to, aby vyřešil případ plný nesrovnalostí. ‘Slow Burn’ je originální název, který by se dal přeložit jako ‘Pomalé Hoření’, což značí, že pomalý je i tento film. Komorní vyprávění se nese v tajemnu nad všemi výpověďmi zde pronesené a jako správný detektivní děj má své propletence a tajemství. V jistém smyslu jsou pro někoho až moc okaté nápovědy k odhalení, pro někoho je vše až moc naroubované do složitosti. Atmosféra pro popkornové diváky nudná, pro ty ostatní vcelku zajímavá. Jen při pozorném sledování a přemýšlením nad všemi souvislostmi se dá snímek užít. Jinak bohužel.(16.5.2018)

 • Lisabellla
  ***

  No tak já vám nevím ... Pere se to. Na jednu stranu bych tomu byla ochotna dát až čtyři hvězdičky - koneckonců sešít dohromady takový příběh a nenechat diváka se ztratit bez potřeby prozrazovat samotnou podstatu, to je fuška. Bude to jeden z hůře ocenitelných filmů snad už jen pro neznámého Wayna Beache, který se moc nepředvedl. Horší to se mnou bude v objektivitě. Jak někde vidím Liottův obličej, obracím oči v sloup. Bohužel. No a dejte tomu pak těch hvězd víc jak tři (které i tak musím obhajovat sama před sebou). Ovšem příběh vás zatahá za rukáv rukou umatlanou od zmrzliny a řekne "Hele, koukej!" a prstem namíří doprostřed monitoru.(29.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace