Přímý zásah

Gary Howsam

Kostýmy:

Emily Cade
  • Caelos

Adolf Lundgren je béčkový herec a podle toho taky vypadají jeho filmy. Nicméně Přímý zásah zase tak hrozný není, patří k tomu lepšímu v čem hraje. Opět je tady v roli rambonátora, který ku příkladu postřelený se svázanýma rukama za zády zvládne tři chlapy a pak pobíhá uvnitř křížové kulometné palby a je úplně v klidu. Dolfí je prostě béčkař :-)(15.1.2009)

• Chrustyn

Originální scénář, skvělí herci, nonstop akce. Tak tohle se zde opravdu nekoná. Další nudný akčňák s béčkovým hercem od ještě více béčkového režiséra, který nepřináší vůbec nic nového a ani se nesnaží to staré a ohrané klišé nějak vylepšit. Snad půlka filmu se odehrává v autě občas nás čeká nějaká ta bitka a nebo trapná přestřelka při, kterých všichni mají nekonečně nábojů, které jsou ale tak slabé, že ani nedokáží udělat díru do auta. 2* dávám proto, že existují ještě horší a nudnější filmy než je tenhle. A to je docela smutný. Pokud si chcete ušetřit čas tak skoukněte úvodní titulky ve kterých se vám převypraví celý film.(15.4.2008)

• Pepinec

Vítejte na mistrovství světa v křupání lopatek, lámání kostí, siláckých řečí, nesmrtelnosti, a žvejkání žvejkaček. Vlajkonošem vítězné výpravy je přerostlé basketbalové monstrum ze Švédska oděné do trikolory českých národních barev. Přehlídka agentů se slušivými slunečními brýlemi, dodávek s tónovanými skly, a bojových scén s choreografií hodnou národnímu baletu nechť za doprovodu hudby jak střižené z eroťáku propukne...(13.2.2012)

Klasická akční podívaná, která nepřináší nic nového, ale baví to a o to jde! // Akce je zde dost, souboje jsou super, přestřelky se dají. Námět zajímavý a hudba je parádní, občas napětí. Herecké obsazení se dá, Dolph žvýká, hláškuje, tváří se drsně a s nikým se nesere, zbytek výrazně slabší, ale nemám s nikým problém. // Akce mohlo být klidně víc, přestřelky mohly být lepší a víc soubojů bych uvítal, navíc filmu chybí pořádné tempo. // Jdu si stáhnout ještě nějaký akční kousek s Dolphem, ten je opravdu největší klad filmu, zbytek šlape ve slušném průměru a dá se na to koukat, co víc k tomu říct, bohužel mně to na jedno shlédnutí stačí, ale bavil jsem se. 6/10(7.9.2013)

• jojinecko

2,5*/5...Suverénne najlepší film v novom miléniu s Dolphom v hlavnej roli, hoci stále je to béčkový sajrajt, ľahko evokujúci 80 roky:) Večne žuvajúci Dolph je tu najviac "cool" so všetkých filmov, opäť je sám proti všetkým, posledný spravodlivý, drsný a neohrozený. Keď k tomu prirátame parádne hovadský dabing s neodmysliteľnými hláškami, vyjde mi z toho celkom slušné hodnotenie na Lungrena:)(31.7.2007)