Jane má schůzku (TV film)

• Kanada

See Jane Date

Komedie / Romantický

Kanada / USA, 2003, 90 min

• Gabra

Zběsilá hoňka za chlapem... aneb tak trochu drbárna ve stylu sexu ve městě. Film jsem stihla zapnout až v polovině a kupodivu mě to i mrzelo. Na TV film překvapivě málo trapné. :) Pár povedených vtipných momentů, svěžích dialogů a pohodová hudba, bohužel vtipné momentky kompenzují zoufalosti hlavní hrdinky ze samoty. Ale tak to v životě i filmu chodí. :) Pohodovka pro poledne všedního dne.(7.9.2010)

Jane je zrovinka bez partnera, ale nějakého potřebuje jako doprovod na pozvanou svatbu. A tak začne snaha nějakého najít. Není na to však sama, její kamarádky ji v tom pomáhají, a tak jí chlapy směle dohazují. Televizní snímek vyniká svým klidným vyprávěním s použitím jemného humoru. Smyslem příběhu je poukázání na skutečnost, že rychle najít vhodného partnera není zrovinka tak jednoduché, jak by se zdálo. Celkové vyznění není ni moc extra, ale vzhledem k tomu, že je to vlastně televizním film, na klidnou pohodu postačí.(5.12.2013)

Nenáročná pohodová jednohubka o sympatické redaktorce v časové tísni. Musí totiž do tří týdnů sehnat partnera na svatbu své sestry a vytáhnout z poněkud nespolehlivé celebrity rukopis první kapitoly jejích vzpomínek. Vedle obvyklých rekvizit jako jsou věrné kamarádky, nemožní kandidáti na partnera nebo "překvapivé" odhalení totožnosti Ethana, je tu také řada vtípků a svižných dialogů vyztužených občas povedenými hláškami. I když nejde o nic převratného (a to ani pokud jde o televizní tvorbu), večer nepokazí, a nejen díky širokému úsměvu Charismy Caprpenter(5.9.2010)

• rozbris

Dost nudné, koukatelnost je na bodu mrazu. Začlo to běžet, když jsem začal jíst nedělní oběd a sestra to pustila, dokoukal jsem to jen proto, abych mohl varovat ostatní. Použití balicích technik a dohazovacích technik jsou tak trapné, že mi 2x vypla televize, protože se zato styděla. Hvězdička je jen za pár minut "hereckého výkonu" Charismy Carpenter.(20.9.2009)

Docela originální zápletky, a to se v tomhle žánru extra cení. Líbí se mi to rozřešení s "dohazovaným" Ethanem Milesem na konci. Jedna z těch lepších romantických komedií.(28.6.2006)

• - Jane (Charisma Carpenter) se objevuje v každé scéně filmu. (EarlHickey)