Bat Out Of Hell II: Picture Show

Beckett51

"Objects in the Rear View Mirror May Appear Closer Than They Are....." A až mé se mé objekty budou zdát blíže než jsou, chci si být jistý, že tu pro mě bude Jim Steinman a Meat Loaf aby mi zlepšili náladu. ()

_Irbe_

I do anything for love but i wont do THAT. Kráska a zvíře očima Michaela Baye..aneb nejkrásnější hudební video k nejkrásnější milostné rockové baladě všech dob!! Zajímavosti - 7 minutový klip měl zhruba stejný rozpočet jako 4 svatby a 1 pohřeb. - dodnes se vedou spory o tom co znamená to "That" které Meat Loaf prostě v lásce neudělá. Mnoho lidí text pochopilo špatně že That v tomto případě znamená prostý zápor že pěvec nic neudělá. Někteří si That vykládali jako lehčí výraz pro sexuální akt. Nicméně sám Meat tvrdí, že na to ještě nikdy nikdo nepřišel a že tak je to správně. -v klipu jsou obsažené odkazy na filmy Fantom opery, Dracula a samozřejmě Kráska a zvíře. -Skupina Evanesence se dala dohromady poté co Amy Lee ostatním členům zahrála a zazpívala tuto píseň. -Michael Bay dodnes považuje tento projekt za jeden ze svých nejpodařenějších. ()