Klasické BBC televizní zpracovaní. Po shlédnutí celého snímku mohu původní 4 hvězdy za 1. část s klidem potvrdit a ještě výrazně upevnit. Možná jsem i trochu změnil na Byrona názor, který jsem získal na základě nemnohých informací z dřívějška. Opět se potvrdilo, že život často píše ten nejlepší příběh.(23.9.2008)

Gigant romantizmu, perverzný, sarkastický a mimoriadne nadaný to bol Lord Byron.(9.2.2013)

Realistický pohled na život slavného rozervaného básníka, velmi dobře napsané a ještě lépe zahrané. Jonny Lee Miller ve své nejlepší roli.(22.2.2013)

1.díl = 70%. 2. díl = 90%(8.7.2009)

„Co mozkem vydělám, utratím za koule. Je mi osmadvacet, jsem insolventní a šedivý“ Velkorysý přístup k tématu, skvělí byli všichni, no Lord Byron v podání Jonnyho Lee Millera je bez jakýchkoliv extrémů natolik živoucí postavou se všemi jeho pochybami, běsy i dekadencí, že mít pouhých -náct a nevědět o životě a díle výstředního básníka nic, měla bych po tomto filmu informační hlad.(21.10.2008)