Série(3) / Epizody(49)

adamulefa

Celkom zaujímavý seriál na Nickelodeone od tvorcov seriálu The Fairly OddParents (podobnosť v animácii, výzore postáv, pozadia aj humoru vynde najavo každému, kto sa v tejto sfére vyzná). No, inak dej je dosť klišéovitý. Klasická zápletka s teenagerom, Dannym Fentonom, ktorý má klasické teen problémy, divných priateľov, šibnutú rodinu a čírou náhodou získa superschopnosti. V tomto prípade sa dušie schopnosti... znie to divne však... radšej schopnosti ducha, stane sa nejakým tým poloduchom. Najskôr mi tento nápad prišiel divný. Veď si zoberte človek a zároveň duch?! To si predsa dosť odporuje. Keď som sa nad tým prestal nejako zamýšľať a povedal som si, že je to predsalen seriál pre deti začal som si Dannyho Phantoma uživať. Dannyho poslaním stane, ako to už býva, stáť na strane dobra a ochraňovať nevinných obyvateľov mesta Amity Park pred hrozbou duchov a týchto nevítaných návštevníkov vrátiť späť do ich sveta. To najlepšie bola pre mňa určite veľká variabilita vedľajších postáv a hlavných antagonistov - duchov. Každý má svojskú osobnosť a humor, ktorú si buď obľúbite alebo ju začnete nenávidieť. Ja dám 4*. Chápem tých, ktorí dávajú menej, seriál má určite aj svoje slabé miesta a každému nesadne. Ak ale máte radi niečo takéhoto animovaného typu s kludným svedomím vám môžem tento seriál odporučiť. "I am the Box Ghost! Beware!" ()

helloween93

Danny Phantom byl jednu dobu výkladní skříní Nickelodeonu, sledoval jsem v době vydání na německé Super RTL a nikdy mi seriál k srdci nepřirostl.. ()

avril4234

Ďalší animák, ktorý je nápadne podobný seriálu Americký drak: Jake Long. Ibaže tentokrát sa hlavný hrdina nemení na draka, ale na ducha. Animácia je však otrasná, okrem hlavnej postavy mi nikto neprirástol k srdcu ako vzhľadovo, tak aj povahovo. Ale príbeh ma veľmi zaujal. Dá sa na ňom zabaviť, mňa pobavila každá epizóda a občas je aj dojemný, i keď vážne len občas, čo mu uberá na tom, aby sa mi kompletne páčil. Pointu má však skvelú a Danny mi je veľmi sympatický, takže aspoň na 3* :) ()

Devils_PIMP

Kluk co diky mensi chybicce ziska sily napul ducha a napul zustane kluk... diyky tomu se snazi zachranit svet pred ostatnimy nehodnymi duchy - do toho se mu pletou nastrahy puberty - vcetne rodiny ktera duchy lovi, takze vlastne jde po vlastnim synovi - o zabavu ma tedy Danny postarano. - Ja se bavil. /sledovano v nemeckem jazyce ()