Dva a půl chlapa - Série 7

(série)
USA, (2009–2010), 7 h 42 min (Minutáž: 21 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Holland Taylor, Melanie Lynskey, Marin Hinkle, Jane Lynch, Tinashe, Ingrid Rogers, David Mattey (více)

Epizody(22)

NinadeL

V 7. sérii jsem zamilovala do Courtney Thorne-Smith a jejích Skořicových bulek. V sedmé byl ale také skvělý díl o tom, jak Chelsea ubytovala v domě na pláži svou kamarádku z koleje a společně s Charliem ji utěšovali, zatímco Chelsea i kamarádka měly ladící noční košilky... ()

Likan7

Závěr série je zatím to nejlepší, co mi seriál nabídl. Kadence humoru je skvělá a stále důležitější roli přebírá v seriálu Alan, na Sheenovi začíná být vidět, že není vše tak jako na začátku natáčení. ()

• V záverečných titulkoch je namiesto klasického "A Chuck Lorre Production" uvedené "A Marty Pepper Production." (Real Tom Hardy)
  • Scéna, v ktorej Evelyn (Holland Taylor) kričí na Alana (Jon Cryer) jeho menom, keď spieva "Jingle Bell Rocks", je odkazom na virtuálnu hudobnú kapelu the Chipmunks zo 60. rokov a rovnakú situáciu, do ktorej sa jeden z nich často dostával. (Real Tom Hardy)