Dva a půl chlapa - Série 1

(série)
všechny plakáty
Komedie / Romantický
USA, (2003–2004), 8 h 23 min (Minutáž: 19–23 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Melanie Lynskey, Holland Taylor, Kristin Bauer van Straten, Tom Wilson, Eugene Byrd (více)

Epizody(24)

Dusty56

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Více než zdařilá první série. Všechno šlape, tak jak má. Charlie táhne většinu dílu, ale i Alan a Jake rozhodně nezaostávají. Nemluvě o dalších především jednoepizodových rolích, na které se buď pěkně kouká anebo přispívají jinak k seriálu. 90% ()

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První setkání s touhle "rodinkou" proběhlo trochu zvláštně. Některé díly byly skvělé, většinou jsem ale dostal jen průměrnou situační komedii s ne příliš přesvědčivými herci. Doufám, že první série byla pouze oťukávací a svých pověstí seriál dostane, ale první sezóna je mě tedy zanechala nepříjemnou pachuť vyvařených ponožek. ()

Hillock

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Největším a jediným rušivým elementem dabované první série je hlas malého Jakea, který se k němu nehodí. Některá dabingová studia by si konečně měla uvědomit, že rozdíl tří čtyř let je u dětí zásadní. ()

• Jedna z mála epizód, kde Charlie otvorene, no najmä úprimne hovorí o jeho problémoch s intimitou voči ženám. (Real Tom Hardy)
  • Keď Alan odchádza nahnevaný s triedy, berie so sebou fľašu Margarity. Po hádke sa vracia späť do triedy, fľaša je na stole a opäť si ju berie späť so sebou. (Real Tom Hardy)