Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skladatel hudby k reklamám Charlie žije spokojeně život svobodného mládence v komfortním domě přímo u pláže v Malibu, a právě když si užívá s jednou ze svých četných známostí, objeví se u něj jeho mladší bratr Alan, kterého vyhodila jeho žena Judith. Druhého dne přivede Alan i Judith, aby si mohli pohovořit, a svěří zatím Charliemu syna Jakea. Charlie po počátečních rozpacích vezme Jakea s sebou na nákupy a zjistí pro něj překvapivou věc, že muž s dítětem má pro dívky zvláštní přitažlivost. (TV Nova)

(více)

Recenze (7)

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Skladatel hudby k reklamám Charlie žije spokojeným životem svobodného mládence ve svém komfortním domě přímo u pláže v Malibu, a právě když si užívá s jednou ze svých četných známostí, objeví se u něj jeho mladší bratr Alan, kterého z domu vyhodila jeho žena Judith. Druhého dne přivede Alan i Judith, aby si mohli pohovořit, a svěří zatím Charliemu svého syna Jakea. Charlie po počátečních rozpacích vezme Jakea s sebou na nákupy a zjistí pro něj překvapivou věc, že muž s dítětem má pro dívky zvláštní přitažlivost. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (10)

  • V čase 12:18 a 12:25 sú na stole všetky knihy úplne rozdielne. (Real Tom Hardy)
  • V čase okolo 13. minúty v záberoch na Charlieho je vidieť, ako sa menia šaty Evelyn z modrej na bielo-červenú. Dôvod? Zábery s bielo-červenými šatami pochádzajú z neodvysielanej pilotnej epizódy, v ktorej postavu Evelyn hrala Blythe Danner nie Holland Taylor. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama