Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)

Velcí létající bastardi (S01E02)

(epizoda)
  • USA Big Flappy Bastards

Alan se snaží urovnat vše s Judith, a tak ačkoliv bydlí u Charlieho, jezdí stále k ní a pomáhá jí s domácími pracemi. Charlie se tak musí postarat o Jakea, což mu činí značné problémy. (TV Nova)

Sany33

Príbeh: Alen živý nádej, že sa vráti k Judit ak jej bude robiť paholka. Charliemu je to na smiech ale musí riešiť väčšie problémy. Neposlušného synovca a kŕdeľ čajok v hosťovskej izbe. Prevedenie: Allenova zúfalosť a Charlieho zmäknutie sú dokonalými ťahúňmi druhej epizódy. 90% ()

Arkanoid

Alfred Hitchcock sa uškŕňa. Herecky opäť uveriteľné, Charlie najviac autentický. Humor výborný, výčitka ide len ku schématickosti postáv. Učebnicová ukážka toho, ako sa nechovať po rozchode. ()

SmoldaMara

Popis: Alan Jakeovi zakáže televizi, video hry a počítač. Poprosí Charlieho, aby na něj dohlédl. Ten však místo, aby ho hlídal, začne hrát s Jakem ponožkový golf. Jake si díky tomu myslí, že si může dělat, co chce. Ale když pustí do svého pokoje hejno racků, tak dojde Charliemu trpělivost a snaží se získat respekt tím, že Jakea ignoruje. Alan se mezitím snaží dát dohromady manželství s Judith. Dojde k polibku, což vede Alana k tomu, že ho Judith pořád miluje, ale pravda je jinde. ()

Dusty56

Začátek s ponožkovým golfem parádní, pak tempo trošku opadne a zvedne se až s racky a telefonátem ohledně racků. Smích mi pak pokračoval i s Alanem na zahradě nebo ve "voliéře" a až do konce díl nepolevil. Škoda tak první poloviny dílu (nepočítám začátek), která je slabší. ()