Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)


První kolo vyhrála ta sexy kočka (S01E15)

(epizoda)
  • USA Round One to the Hot Crazy Chick

Obsahy(1)

Když jdou Alan s Charliem od zubaře, narazí v garážích na mladou ženu, která rozbíjí baseballovou pálkou auto. Alan se snaží Charlieho přemluvit, aby rychle odešli, ale Charliemu se žena líbí a rozhodně ji nehodlá v garážích nechat. Přiveze ji k sobě domů, kde se pomalu schyluje k bratrské válce o její srdce. (TV Nova)

Recenze (4)

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Když jdou Charlie a Alan od zubaře, tak na parkovišti potkají holku Frankie, která rozbijí cizí auto. Charliemu to nedá a pozve jí k němu domů, ale Alan je proti. Později večer je Frankie unešená z toho, že je Alan chiropraktik. V Alanovi to obrátí a začnou s Charliem soutěžit o to, kdo jí dostane dřív. Později odvezou Frankie k velkému luxusnímu domu, aby si vyzvedla nějaké věci, ale ona se vrátí se svou dcerou. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"So you met cute. That's nice. But you know, you may want to be careful with a girl like that, Charlie. One day it's baseball bats and windshields. The next day you wake up with your testicles superglued to your thigh. I'm sorry about that, by the way." ()

Galerie (6)

Zajímavosti (4)

  • BMW v garáži v úvode epizódy má tradičnú hollywoodsku poznávaciu značku 2GAT123. (Real Tom Hardy)
  • Když Frankie (Jenna Elfman) rozbijí v garáži auto, tak to má v některých záběrech rozbité okýnko a v jiných zase ne. To samé platí i o zadním světle. (Duoscop)
  • Charlieho Jaguar bol hojne spomínaný v predchádzajúcich epizódach. V tejto ho vidíme po prvýkrát. Jedná sa o model XK8. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama