Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)

Snědli jsme hamburgery, máme čepice (S01E17)

(epizoda)
  • USA Ate the Hamburgers, Wearing the Hats

Alan chce rozčílit Judith, a tak jí řekne, že když oba umřou, získá Jakea do péče Charlie. Charlie má radost, ale jen dokud mu Alan nevysvětlí, že to nemyslel vážně a že někomu tak nezodpovědnému, jako je on, by dítě nikdy nesvěřil. Změní však názor, když se Jake zraní a Charlie ho odveze na pohotovost a bez jakýchkoliv otcovských zkušeností se o něj dokáže postarat. (TV Nova)

Sany33

Príbeh: Alan chce naštvať Judit a tak určí Charlieho, ako Jakeovho poručníka. Veci sa ale skomplikujú po tom ako si Jake zraní hlavu za čo môže práve ľahkovážny strýko Charlie. Prevedenie: Opäť musím uznať, že Jake dáa seriálu hravosť a veľa scén a hlášok vziká práve na jeho popud. Baví ma to oveľa viac ako Charlieho nekonečné sukničkárstvo. 95% ()

SmoldaMara

Popis: Judith přinese Alanovi účet za rozvodového právníka. Alan chce Judith pomstí, tak jí řekne, že kdyby umřel po ní, tak Jakea dostane Charlie. Charlie se ale naštve, že mu ho Alan doopravdy nesvěří a potom se podobně naštve i jeho matka. Později hraje Jake a Charlie basketbal. Jake se zraní na hlavě a Charlie ho musí rychle odvést do nemocnice. Později večer na Alana uděla celá věc dojem a Charliemu slíbí, že Jakea dostane po jeho smrti. ()