Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa - Série 1 (2003) (série)


Žádný čichání ani balení (S01E21)

(epizoda)
  • USA No Sniffing, No Wowing

Obsahy(1)

Alanova právnička Laura pozve na jednání i Charlieho, protože se Judith snaží dostat Jakea do své péče, jelikož se domnívá, že pro něj není vhodné vyrůstat v jedné domácnosti s Charliem. Laura se s Charliem sblíží, ale uzavřou dohodu, že se o tom nesmí dozvědět Alan a že jejich vztah bude čistě na sexuální úrovni. Když se z této dohody snaží Charlie později vycouvat, odnese to Alan, kterému Laura při jednání s Judith způsobí značné problémy. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Popis: Alan má schůzku se svojí právničkou. Na schůzku musí i Charlie, aby probrali jak se chová před Jakem. Alanova právnička se Charliemu, ale líbí a tak ji začne balit. Ona dělá, že ji to nezajímá, ale nakonec pak stejně skončí u Charlieho v posteli. Oba se rozhodnou, že před Alanem nic neřeknou, protože je to neetické. Charliemu se to ale vymkne z rukou a Alan nakonec přijde o všechno. ()

Reklama

Galerie (2)

Zajímavosti (6)

  • Hoci nad týmto prepojením scenáristi nepremýšľali, je tu povedané, že Laura (Heather Locklear) je drahá právnička z Beverly Hills. V pilotnej epizóde Evelyn doniesla Alanovi zoznam tých najlepších a najdrahších právnikov z Los Angeles a je možné, že medzi nimi bola aj Laura, nakoľko Evelyn tiež býva v Beverly Hills. (Real Tom Hardy)
  • Podľa výhľadu z okna je kancelária Alanovej právničky v Downtowne. (Real Tom Hardy)
  • Nie je celkom jasné, kedy sa Alanova finančná situácia po rozvode zmenila na katastrofálnu. Podľa záveru tejto epizódy by dohoda platiť nemala, nakoľko ju roztrhal a najal si nového právnika. Taktiež mohol svoju právničku súdiť za nedbalosť, čo bolo taktiež v ep. spomenuté. V neskorších epizódach však Alan viní zo svojich problémov Charlieho (čiže de facto dej tejto epizódy). (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama