Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa - Série 2 (2004) (série)


Dej pokoj, Mary Poppinsová (S02E01)

(epizoda)
  • USA Back Off Mary Poppins

Obsahy(1)

Charlie se prořekne před Alanem, že chodí pravidelně posedět s přáteli při skleničce whisky, ten se mu vysmívá, že jde o skupinovou terapii, ale chtěl by se jí taky zúčastnit. Charlie promluví s přáteli a domluví se, že Alan může přijít. Charlie se přiznává, že vlastně na svého bratra od jeho narození žárlí, protože ho připravil o jedináčkovská privilegia. Alan zas na Charlieho vytáhne své staré hořkosti z dětství, například to, jak se ho snažil vyměnit za podvodní svítilnu. Skupina nakonec Alana ze svého středu jako cizorodé těleso vyloučí, skončí přivázaný ke kandelábru. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

It's not up to me. A friend is someone you choose. A brother is someone you get. There's no choice involved. Your dad just wakes you up in the night and says: "Your mom wasn't really fat and this isn't your room anymore." ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tak co, Alane ?? Půjdeš za náma nebo tě mám vytahat za ty tvý plandavý opičí uši ??" - "No tak, Alane !! Slyšíš, jak prosí ?!" ;) Výtečná epizoda s několika guest star s výtečným Seanem Pennem na čele.. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (6)

  • Charlie hovorí Elvisovi (Costello), že sa mohol aspoň poďakovať pri preberaní Grammy. Costello skutočne vyhral Grammy 4 roky predtým. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama